Nejlepší hosting VPS pro Austrálii

Než se dostaneme do našich nejlepších 3 v kategorii VPS hosting, ujistěte se, že víte, co chcete, protože VPS hosting přichází v mnoha variantách (rozhodně to není stejné jako vaše běžné balíčky webhostingu).


Ty hlavní jsou samosprávný (jste technický pracovník a můžete si to sami nastavit) a podařilo se (někdo jiný se stará o všechno technické). Pokud jde o infrastrukturu, můžete jít s fyzickými počítači … nebo moje preference, cloud vps hosting, který používá síť serverů k vytvoření účtu, takže můžete kdykoli a téměř okamžitě změnit měřítko nahoru nebo dolů.

Naše # 1 se specializuje na cloud VPS, # 2 a # 3 jsou tradiční VPS.

Nejlepší VPS pro Austrálii: Naše porovnání tří nejlepších – květen 2020

Web Hosting CompanyOverall RatingStarting price / mo.Disk SpaceStarter Plan Plně spravováno? Analýza jedné věty (pouze 5 nejlepších) RecenzeWebsite
siteground2 80 dolarů 40 GB ANO Lightning Fast, zdarma CDN (globální dosah), oficiálně doporučeno WordPress, 30denní záruka vrácení peněz = Win! Recenze SiteGround
Rozhodující 29,90 $ 25 GB NE (spravováno od 249,90 $ / mo) Australské servery, cenově dostupné barebone! Zásadní přezkum
Digitální Pacifik 24,92 $ 25 GB NE (spravováno od 58,25 $ / měsíc) Spousta výběru! Digitální Pacifik Recenze

# 1 SiteGround

SiteGround používá špičkový cloud VPS, aby vám poskytl absolutně nejlepší možný výkon. S SSD je všude automatické škálovatelné funkce, plně spravované, včetně CDN zdarma … je to neosvětací imho!

A kromě 4 pevných plánů vám dokonce umožní vytvořit si vlastní hostingový plán. Opravdu vyhodí konkurenci z vody!

siteground2

Snadnost použití

90%

Dostupnost

90%

Výkon / výkon

85%

# 2 Zásadní

Zásadní je jedna z těch hostingových společností, která má velmi dobrou pověst a má dobrý důvod.

Se servery založenými na Aussies, nepřetržitou podporou (jo, 24/7, po celý rok) a infrastrukturou, která dokáže zvládnout téměř cokoli, co na ni hodíte, se opravdu nemůžete pokazit!

Tito kluci jsou skvělí, pokud jste technika, která chce plnou kontrolu!

CrucialLogo

Snadnost použití

85%

Dostupnost

70%

Výkon / výkon

85%

# 3 Digital Pacific

Digital Pacific je jednou z prvních společností, které začaly nabízet hostingové služby v Austrálii.

Jedna věc, která je odlišuje od ostatních na seznamu, je množství balíčků / serverů vps, které mají v nabídce. Mají 4 možnosti pro samostatně spravované i spravované VPS. Jejich spravované služby jsou také mnohem dostupnější než naše # 2.

digpacifik

Snadnost použití

85%

Dostupnost

85%

Výkon / výkon

70%

VPS Hosting Graph Australia

Servery VPS: Rychlá rekapitulace

Co je to VPS?

Jeden krok nad sdíleným hostingem a jen o krok níže vyhrazený hosting serverů. Hosting VPS (virtuální soukromý server) je běžné řešení pro weby, které vyrostly ze sdílené hostovací služby.

Chcete-li lépe porozumět virtuálním soukromým serverům, představte si uzavřené sousedství. Zatímco všichni v okolí bydlí v soukromí více než ve velkém bytovém komplexu (sdílený hosting), stále žijí mezi těmi v okolí. Lidé v uzavřené čtvrti utratí více peněz, ale mají také několik dalších možností designu, pokud jde o jejich domov. I když nemají tolik možností jako někdo, kdo žije v venkovském sídle (dedikovaný server hosting), bydlení v uzavřené čtvrti je luxusní a většinou soukromé.

Webovým stránkám na virtuálním soukromém serveru je poskytováno větší soukromí a kreativní kontrola než webům na sdíleném hostiteli. VPS místo toho, aby musel sdílet prostor a šířku pásma s každým webem na serveru, hostuje samostatné webové stránky v menších prostorech známých jako kontejnery. Tyto kontejnery nabízejí výrazně více soukromí a prostoru, než jaké nabízí sdílená hostitelská služba. Zatímco hosting VPS je z hlediska funkcí o krok výše než sdílený hosting, platí to také z hlediska ceny.

Proč byste potřebovali tento typ hostingu?

Zatímco sdílený hosting je obvykle první (a někdy poslední) možností pro nové vývojáře webu, mnoho lidí rychle získává zkušenosti a rozšiřuje své stránky za možnosti hostitele. Zatímco mnoho sdílených webů nabízí „neomezený“ prostor, jedná se spíše o předpověď než o skutečnost. Žádné množství serverového prostoru není skutečně neomezené, takže sdílené hostingové služby předpovídají, že potenciální stránky zákazníků zůstanou pod přiděleným prostorem na serveru. Pokud vytvoříte úspěšný web, který přitahuje silný webový provoz, je pravděpodobné, že vás sdílený hostitel nakonec bude muset vytlačit. I když se to může zdát nešťastné, je to znamení, že váš web je atraktivní a naplňuje svůj navržený potenciál.

Po vývoji webu, který je příliš velký pro sdíleného hostitele, je dalším logickým krokem získání služby hostitele VPS. Hostitelské weby VPS nabízejí více prostoru, šířky pásma a soukromí, než je povoleno u standardního sdíleného hostitele. Tyto služby jsou také dražší než sdílený hostitel, proto je důležité zavést konzistentní metodu podpory vašeho webového prostoru. Pokud chcete výrazně zvýšit roli svého webu na webu, je hosting VPS nezbytný. Jak již bylo řečeno, pokud nejste ve skutečnosti v Austrálii, máme nejlepší seznamy webhostingů v následujících zemích: Spojené království, Irsko, Kanada, NZ, & Singapur

Klady

  • Cenově dostupné: Zatímco hosting VPS stojí mnohem více než sdílený hosting, máte k dispozici více prostoru, šířky pásma a kreativní kontrolu, což vše je nezbytné pro úspěch webové stránky. Pokud produkujete web s komerčním zájmem, zvažte hosting VPS jako investici do budoucích zisků. Navzdory tomu, že VPS je dražší než sdílený hosting, obě služby jsou zakrslé cenou specializovaného hostování serverů.
  • Spolehlivost: Vzhledem k ceně spojené s hostingem VPS mohou zákazníci očekávat určitý pocit spolehlivosti. Mnoho sdílených hostingových serverů bylo obviněno z prodávání nebo prodávání více serverového prostoru zákazníkům, než je k dispozici, většina bezplatných webových hostitelů to samé. Tento postup způsobuje, že mnoho webových stránek je náhodně odstraněno nebo dokonce ještě horší, což způsobuje úplné selhání serveru. Overselling je velmi vzácný jev v oblasti hostování VPS.
  • Plná kontrola: Hostitelé VPS nabízejí zákazníkům možnost provozovat virtuální operační systém kromě několika návrhových aplikací (nebo ovládacích panelů, jako je cPanel). U tohoto typu softwaru mají zákazníci v podstatě plnou tvůrčí kontrolu nad webem.

Nevýhody

  • Technické vědomosti: I když jste možná navrhli web, který prošel možnostmi sdíleného hostování, stále existuje šance, že pokud jde o celkový webový design, víte jen velmi málo. Protože mnoho webů pro začátečníky závisí na jednoduchých instalacích HTML nebo WordPress, uživatelé nemusí být plně technologicky důvtipní, aby mohli provádět základní operace. V případě, že přepnete na hostitele VPS, jehož software nabízí plnou kreativní kontrolu, můžete vstoupit do oblasti, kde nemáte žádné předchozí znalosti. Nedostatek designu na platformách VPS může způsobit, že se stránky zdají levné nebo neúplné, přestože za tyto platformy platí mnohem více.
  • Cena Jump: Zatímco VPS hosting je zřetelně lepší řešení než sdílený hosting, pokud jde o funkce, cenový skok může být často pro webové designéry trochu rozpočet. Vzhledem k tomu, že poplatky za webhosting každý měsíc, někteří weboví designéři zjistí, že platí za hostitele VPS, než je jejich web skutečně připraven pro tyto platformy. To může vést k vyčerpání rozpočtů dříve, než bude příslušný web funkční nebo ziskový.
  • Údržba: Zatímco hosting VPS nabízí více funkcí a soukromí, nepřichází to bez občasného problému. Webové stránky VPS vyžadují pravidelnější údržbu od webdesignéra, což je úkol, který zjevně vyžaduje značné množství technických znalostí. Pokud tyto technické znalosti nemáte, může se stát, že vyřadíte velké množství peněz za opravu stránek třetích stran.

VPS FAQs

Jaký je význam pojmu „virtuální“ v termínu virtuální veřejný server?

Vzhledem k pokročilému softwaru přítomnému v hostování VPS mohou společnosti vytvářet virtuální počítače a spouštět je ve fyzických strojích. Tyto virtuální počítače jsou hostitelem skupiny webových stránek, z nichž každý má výhody plnohodnotného operačního systému (obvykle Linux), více návrhových aplikací a efektivního serveru..

Není to stejné jako sdílený hosting?

Ne. Ve sdíleném hostingu (levný typ hostování webových stránek) všechny webové stránky sdílejí jeden stroj (fyzický nebo virtuální). Při hostování VPS je jeden web přiřazen jednomu virtuálnímu stroji. Při sdíleném hostování jsou zákazníci odrazováni od vytváření webů, které přitahují silný webový provoz a využívají velké množství šířky pásma. V hostování VPS můžete vytvořit mnohem větší weby, které z serverového prostoru náhle nezmizí.

Je virtuální privátní server lepší pro optimalizaci vyhledávačů?

Ano, ale ne přímo. Vyhledávače Google, Bing a další vyhledávače upřednostňují weby, které mají relativně rychlé doby načítání. Pokud máte web na sdíleném hostiteli nebo špatně spravovaném serveru, vaše webová stránka poklesne v optimalizaci vyhledávače kvůli dlouhým dobám načítání. Weby na hostiteli VPS nekonkurují o šířku pásma, což znamená, že se načítají rychleji a stoupají v žebříčku Google.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector