Nejlepší hosting Irsko

Jako společnost zabývající se webovým designem s velkým počtem hostitelských účtů (máme nespočet vedlejších projektů a rádi experimentujeme) máme docela dobrou představu o tom, co definuje skvělého webového hostitele.


Toto jsou naši nejlepší poskytovatelé webhostingu pro Irsko, skutečný kvalitní webhosting bez porušení banky.

Několik značek / stránek, které odkazují na náš obsah:
Doporučené na stránkách

Nejlepší hosting Irsko: Náš top 5 – květen 2020

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
siteground2 3,95 € (60% sleva) 10 GB Lightning Fast datacentre v Londýně, cenově dostupný, 30denní záruka vrácení peněz, oficiálně doporučeno WordPress = Win! Recenze SiteGround
GreengeeksLogo 3,95 USD (exkluzivní sleva na MangoMatter – pokles z 9,95 $) Neomezený Super zelený hosting, servery v Evropě a celosvětově neomezené místo na disku! Recenze GreenGeeks
A2HostingLogo 3,92 USD (bylo 7,99 $) Neomezený Levné + neomezené místo na disku! Recenze hostingu A2
myhostlogo 5,99 € 10 GB 10+ let zkušeností s hostováním. Recenze MyHost
wpengine 35 USD 10 GB WordPress hosting zdokonalen. Recenze motoru WP

Není snadné najít slušného webového hostitele, který je ve skutečnosti cenově dostupný, a pokud nejste průvodcem v Excelu, může být trochu ohromující, když porovnáte všechny různé funkce hostingu (jako je cena vs šířka pásma, místo na disku, použitelnost, podpora, recenze atd.) ). Chcete-li si klidně rozmyslet, existují skutečně skvělé hostingové společnosti, které neúčtují absurdní ceny za hosting, ale stále mají výkon pro provoz libovolného webu,.

Následující 5 jsou naše osobní favority, první 4 jsou opravdu cenově dostupné (pátý by byl pro vaše prvotřídní hostingové potřeby WordPress) a všechny z nich nabízejí skvělý výkon & Podpěra, podpora. Při třídění nejlepších webových hostitelů jsme použili následující kritéria: Snadné použití, dostupnost a výkon / výkon. Užívat si!

1. SiteGround

Toto je naše nejoblíbenější hostingová společnost, která je levná, má velmi výkonné servery a co je nejdůležitější, podpora je prvotřídní.

Také přicházejí doporučeni pro WordPress od WordPress (jen velmi málo hostingových společností to může nárokovat! Samozřejmě také mohou řešit jakýkoli CMS, který na ně hodíte). Ach, + mají 30denní záruku vrácení peněz! Skoro ne-přemýšlet pro každého, kdo hledá cenově dostupné, ale kvalitní web hostitele!

Mají 3 hostingové plány, jejich nejdostupnější plán začíná jen na 3,95 € / měsíc (60% sleva z obvyklé ceny)! 

siteground2

  Vítěz – 9,6/10

Snadnost použití

97%

Dostupnost

92%

Výkon / výkon

95%

2. GreenGeeks

GreenGeeks je jednou ze společností, o kterých víte, že dělá všechno správně, od doby, kdy začaly fungovat v roce 2008, zaznamenaly obrovský růst. Důvody jejich úspěchu jsou zcela jasné, jakmile s nimi začnete pracovat, je to kombinace globálního dosahu (více datová centra akroskují svět), skvělý výkon, skvělou a rychlou podporu av neposlední řadě, spotřebovávají energii 3krát zpět do sítě pomocí větrné energie, což je docela úžasné!

Pokud jde o konkrétní funkce, nabízejí neomezený prostor na disku i na svém nejzákladnějším plánu, mají nepřetržitou podporu a stejně jako SiteGround mají 30denní záruku vrácení peněz, pokud nejste spokojeni! Solidní # 2 na našem seznamu!

Jejich nejlevnější plán začíná pouze 3,95 USD / měsíc (exkluzivní sleva na MangoMatter – snížení z 9,95 USD)

Snadnost použití

94%

Dostupnost

92%

Výkon / výkon

90%

3. A2 Hosting

A2 Hosting je na stejné úrovni jako SiteGround, mají také celou řadu zářících rychlých serverů po celém světě + mají velkou podporu. Přestože nemají oficiální doporučení WordPress, jejich výkon na stránkách WP je úžasný.

A mít neomezený prostor na disku je docela elegantní!

Nabízejí také 3 hostovací balíčky, jejich nejlevnější plán začíná pouze 3,92 $ / mo (původně 7,99 $ / mo).

Snadnost použití

87%

Dostupnost

92%

Výkon / výkon

80%

4. Myhost.ie

Se sídlem na jihozápadě Irska byly poprvé uvedeny na trh v roce 2002, což znamená, že mají více než desetileté zkušenosti s jejich podporou.

Kromě kvalitního cloudového hostingu nabízejí také e-mailový hosting a registraci domény, & docela málo služeb souvisejících s bezpečností.

Jejich nejlevnější plán začíná na 5,99 € / měsíc

Snadnost použití

85%

Dostupnost

85%

Výkon / výkon

85%

5. WP Engine

Pokud skutečně hledáte super kvalitně spravovaný hosting WordPress pro Irsko, WP Engine je to, co potřebujete! Pokud jde o hostování webů WordPress, jsou jedničkou na trhu, a to z dobrého důvodu (i když jsou příliš drahá). Mají zabudovaný vlastní systém ukládání do mezipaměti, který slouží k rychlému zobrazování stránek (nazývaný EverCache), a v kombinaci s jejich CDN jsou nejrychlejší hostingovou společností WordPress v okolí!

Jejich podpora 24/7 se samozřejmě specializuje na WordPress, což jim umožňuje vyřešit jakýkoli problém bez problémů. Kromě toho se také starají o všechny základní aktualizace WordPress, takže se o to nemusíte starat. A když se jedná o významnou aktualizaci, ve skutečnosti nejprve otestují web před aktualizací, aby se ujistili, že se nic nerozbije, nejlepší služby. Mají také živou detekci hrozeb v reálném čase, aktivně blokují útoky DDOS a dokonce opraví vaše stránky zdarma, pokud se dostanou do hacků…

To vše více než ospravedlňuje cenu! Zájem o klid mysli a může ušetřit rozpočet?

Jejich nejlevnější plán začíná na $ 35 / měsíc

Snadnost použití

85%

Dostupnost

65%

Výkon / výkon

95%

Irsko pořádající technickou podporuWeb Hosting Irsko: Vypadá hlouběji

Vzhledem k tomu, jak daleko technologie v posledních několika desetiletích pokročila, a rychlostí, kterou s každým dalším rokem pokračuje ve skokech a mezích pokroku, se internet stal pro mnoho lidí nevyhnutelným aspektem našeho každodenního života. Z tohoto vývoje je proto téměř nemožné, aby přežilo jakékoli podnikání, pokud nemá dobře fungující web a online přítomnost, která by postupem času pomohla přilákat nové klienty a spotřebitele..

Ať už se pokoušíte oslovit publikum online a dát vašemu malému podniku způsob, jak se spojit a oslovit klienty a spotřebitele, pokud se pokoušíte založit blog, pokud se pokoušíte vytvořit platformu pro jakýkoli typ projektu, nebo ať už je to jakýkoli důvod, jsou webové stránky všestranným a rozmanitým prostředím, které dokáže vykonat spoustu věcí. Pokud však jde o vytváření webových stránek, jednou z věcí, na které se budete muset podívat, je typ webhostingu, který chcete, a poskytovatel, na kterého se budete spolehnout, aby vám poskytl důvěryhodnou a spolehlivou službu v Irsku . Při pokusu o nalezení správného webhostingového balíčku a poskytovatele v Irsku může mít rozhodnutí dalekosáhlé účinky, takže se chcete ujistit, že jste provedli správné volání (nápověda, SiteGround je docela úžasná). Zde najdete vše, co potřebujete vědět, abyste mohli učinit rozhodnutí, které nejlépe vyhovuje webové stránce, kterou máte na mysli.

Druhy webhostingu pro Irsko

Sdílený hosting

Sdílený hosting je jednou z levnějších způsobů hostování, což z něj činí preferovanou možnost pro mnoho lidí, kteří nechtějí vytvořit webovou stránku, která zvládne obrovské množství provozu a cítí, že jejich webové stránky by byly vhodné pro menší publikum. Sdílený hosting je vynikající volbou pro osobní webové stránky, blogy a malé podniky, protože nabízí všechny zdroje, které tyto projekty ve většině případů potřebují, a to vše za přijatelnější cenu než mnoho alternativ dostupných na trhu. Mezi základní funkce by měly patřit například instalátory na jedno kliknutí pro nejpopulárnější redakční systémy jako WordPress, Joomla atd. Když už mluvíme o hostování WordPress, sdílený hosting je obvykle dostačující pro hostování základního webu WordPress, pokud chcete vytvořit poměrně komplexní Web WordPress, možná budete chtít zvýšit rozpočet a jít na spravovaný hosting WordPress (WP Engine přichází na mysl).

VPS Hosting

Hosting virtuálního soukromého serveru nebo hosting VPS umožňuje webové stránce mít vlastní soukromou část serveru, která je sdílena s několika dalšími weby. VPS hosting je krokem od sdíleného hostingu, protože část použitého serveru je zcela izolovaná od ostatních webů hostovaných prostřednictvím tohoto serveru. Je to skvělá volba pro majitele webových stránek, který by upřednostňoval dedikovaný serverový hosting, ale hledá výhody tohoto soukromí za mnohem nižší cenu.

Dedikovaný serverový hosting

Ti, kteří hledají vysoce výkonné servery, možná budou chtít vyzkoušet něco s vyššími možnostmi, jako je hosting dedikovaných serverů. Tyto servery jsou ideální pro ty, kteří hledají webhosting v Irsku, který zvládne vyšší objemy provozu a další funkce. Jsou však dražší, takže je nejlépe rezervují pro větší projekty, které vyžadují zvýšenou spolehlivost a podporu. Pokud je to ve vašem rozpočtu, je to skvělá možnost webhostingu pro irské weby.

Cloud hosting

Všichni v poslední době mluví o cloudu! I když je to skvělý způsob ukládání souborů, je to také vynikající možnost webhostingu. Cloud hosting je technologie, ve které několik strojů funguje jako jedinečný systém. Tato pokročilá technologie je mimořádně výkonná a neomezuje to, co s ní můžete dělat. Můžete přizpůsobit potřeby svého webu nahoru a dolů podle potřeby, což z něj činí extrémně všestrannou možnost pro projekty jakékoli velikosti.

Reseller Hosting

Reseller hosting je velmi populární pro ty, kteří mají zájem o web design. Tato služba umožňuje klientům nakupovat hosting ve velkém a prodávat je svým vlastním klientům, což dává návrháři webových stránek větší kontrolu nad webovými stránkami, které vytvářejí. Tato praxe je mezi webovými designéry standardem, takže pokud to zní jako to, co hledáte, pak by pro vás mohla být nejlepší sázka hosting prodejce.

Web Hosting Irsko: Co hledat

Pokud se pokoušíte rozhodnout o typu webhostingu, který je pro vás a vaše potřeby vhodný, stejně jako o potřebách webu, který chcete na webu brzy žít, o typu webhostingu pro Irsko, který se chystáte být na pozoru není jediná věc, kterou musíte zvážit (btw, také jsme udělali stejný výzkum pro nejlepší australský web hosting, kanadský web hosting, NZ web hosting, UK hosting, & webový hosting v Singapuru). Poté, co se rozhodnete mezi výše uvedenými různými typy webhostingů, je na čase si vybrat poskytovatele, kterému se svým webem důvěřujete. Zde je několik faktorů, které je třeba zvážit při porovnávání poskytovatelů, aby vám usnadnili rozhodnutí.

Umístění serveru

Umístění vašeho serveru bude mít mnoho společného s dobami načítání, které uživatelé zažijí při návštěvě vašeho webu. Čím blíže je server k vám geograficky, tím větší je šance na zkrácení doby načítání. To však neznamená, že budete chtít jednoduše vybrat nejbližší server pro vás v Irsku. Rovněž byste se měli ujistit o zvážení síly daného serveru; pokud jde o server s relativně nízkým výkonem, můžete být o něco lepší, když je o kousek dále.

Úložný prostor

Budete chtít zvážit, kolik úložiště budete potřebovat pro svůj web, na základě toho, jaký obsah plánujete přidat na něj. Obvykle platí, že čím více zaplatíte za webhosting, tím více úložiště vám přijde. To má také mnoho společného s vybraným typem hostingu; například sdílený hosting přijde s menším úložištěm, protože sdílíte serverový prostor s tolika dalšími uživateli. Zvažte úložný prostor, o kterém se domníváte, že váš web bude vyžadovat, a při porovnávání poskytovatelů to vezměte v úvahu.

Uptime

Ať už provozujete malý blog s několika málo čtenáři týdně nebo velkými firemními weby, které mohou denně přijímat stovky nebo dokonce tisíce návštěv denně, budete chtít co nejvíce snížit prostoje svého webu. Zkontrolujte provozuschopnost jakéhokoli poskytovatele, kterého zvažujete – nejslibnější až 99,9% zaručená dostupnost. Jen proto, že tvrdí, že to neznamená, že je to pravda; podívejte se na jejich zákaznické reference a udělejte si domácí úkoly, než se k tomu vyjádříte, a podívejte se, jaké byly jejich zkušenosti s provozuschopností lidí, kteří využili jejich služeb.

Podpěra, podpora

Podpora je důležitým aspektem jakékoli služby, kterou kupujete, zejména služeb webhostingu. Pokud nemáte zkušenosti s provozováním webových stránek, budete chtít mít k dispozici kvalitní zákaznický servis – samozřejmě to je něco, co budete chtít v obou směrech. Hledejte poskytovatele, který nabízí živý chat a telefonickou podporu!

Zálohy

Zálohování dat je nesmírně důležité a může vám pomoci zachránit spoustu cenných informací a projít docela tragédií. Proto při výběru poskytovatele webhostingu, s nímž chcete hostovat svůj web, byste měli posoudit, jak často zálohují soubory a kolik záloh uchovávají. Další věc, na kterou se podívat, je systém, který používají k obnovení dat, pokud jsou ztracena.

Šířka pásma

Množství šířky pásma, které máte na serveru povoleno, je zásadní věc, kterou je třeba zvážit, zejména pokud je web, který používáte, větší, který uvidí trochu větší provoz. U většiny menších projektů se nejspíš nebude jednat o šířku pásma; středně velké nebo menší webové stránky by to však určitě měly vzít v úvahu při hledání poskytovatele jejich webhostingu v Irsku.

Počet povolených domén / webů

Pravděpodobně to nebude problém, pokud plánujete pouze hostování jednoho webu, ale mnoho uživatelů může mít zájem o hostování více než jednoho webu na webhostingové službě, se kterou se rozhodnou jít. Je to dobrý nápad zvážit, kolik domén je povoleno používat se službou a poskytovatelem, o kterém přemýšlíte, i když si myslíte, že budete chtít pouze jeden web – vždy je dobré mít svobodu pro jinou v případě, že změníte svou mysl.

A to je všechno, může se zdát ohromující pokrýt všechny body, ale jen to krok po kroku. Možná dokonce vytvoříte tabulku a zaznamenáte všechny specifikace pro poskytovatele webhostingu pro Irsko, takže máte snadný přehled.

NEBO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector