Nejlepší hosting elektronického obchodu pro Austrálii

Jako webová agentura s velkým počtem hostitelských účtů (máme nespočet vedlejších projektů a rádi experimentujeme) máme docela dobrou představu o tom, co definuje skvělého webového hostitele. Kvalita vašeho poskytovatele webhostingu může mít obrovský dopad na potenciální úspěch vašeho internetového obchodu.


Vezměme si například rychlost webu, věděli jste, že 1sekundové zpoždění znamená snížení počtu zobrazení stránek o 11%, to znamená, že za každou sekundu se váš web stále načítá více než 1/10 návštěvníků, což je důvod, proč slušný web hostitel je životně důležitý!

Toto jsou naši nejlepší poskytovatelé hostingu v oblasti elektronického obchodování pro Austrálii, skutečná kvalita hostingu bez porušení banky.

Vedlejší poznámka: Náš # 1 má dočasnou 67% slevu! Popadněte to, dokud to trvá!

Několik známých značek / stránek, které odkazují na náš obsah:

Známe naše věci, malý vzorek našich mnoha posudků:

Tom je vášnivý a rychle chápe potřeby svých klientů. Opravdu jsem ocenil jeho ochotu sdílet znalosti a dovednosti mě v tom, jak používat můj zbrusu nový web. Díky Tom!

Sally Mac
Tabulky obsahu

Díky designu MangoMatter bylo snadné navrhnout naši současnou webovou stránku. Tom byl osobně zapojen od první konzultace po dokončení a je stále snadno k dispozici pro případná vylepšení, která mohou být nezbytná!

Demitrios Lecatsas
Čerstvé vlasy

Vybrali jsme Toma, aby navrhl naše webové stránky, protože se nám líbil styl jiných webů, které navrhl. Celý proces byl bez stresu. Tom byl tak nápomocný a žádná z našich více žádostí nebyla příliš velká. Tom s potěšením pracuje. Milujeme web, který pro nás vytvořil, jeho použití je tak snadné a vypadá fantasticky.

Carl Olive
Jaro!

Naše zkušenost s Mango Matter byla fantastická! S Tomem je velmi snadné pracovat, pozitivní, efektivní a zjevně skvělý v tom, co dělá. Vysoce doporučeno.

Lucy Reeves
Prostředky

Zapojili jsme Toma do vývoje naší nové firemní webové stránky a jsme s výsledkem potěšeni. Dokázal nejen předat náš stručný text, ale také poskytnout několik vynikajících nápadů, na které bychom nikdy nenapadli. Nejlepší ze všech, Tom je štědrý s jeho časem a nadále je k dispozici poskytovat rady a podporu.

Neil Mackenzie
Enventivní

Jaký snadný a plynulý zážitek s MangoMatterem je! Tom přesně rozuměl tomu, co jsme po něm byli, a na finální produkt jsme velmi ohromeni. V budoucnu bych neváhal zvolit MangoMatter.

Tyson King
Ředitel / Plumbrite Solutions

Tom z MangoMatteru byl velmi nápomocný, profesionální a skvělou podporu pro založení mého webu, je bohatý na znalosti a velmi efektivní. Nemám žádné váhání s doporučením MangoMatter a už jsem to udělal.

Michelle Watsonová
iFix

Provedli jsme analýzu, recenze webhostingu & porovnání, takže nemusíte, což vede k seznamu nejlepších společností poskytujících webový obchod v Austrálii. Níže uvedená tabulka vám poskytuje přehled na vysoké úrovni – podle našeho názoru – 5 nejlepších hostitelů elektronického obchodování seřazených podle hodnocení, s podrobnostmi o ceně / měsíc, & kolik místa na disku nabízejí. Vzali jsme také naše top 3 a zkontrolovali je samostatně těsně pod stolem.

Nejlepší webhosting pro elektronický obchod: Náš top 5 – květen 2020

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo. (nejlevnější k dispozici) Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
siteground2 4,95 AUD (dočasná sleva 67%, pokles z 14,95 $) 10 GB
 • Snadné použití
 • Velmi rychlé servery
 • VELKÁ podpora!
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Oficiálně doporučeno WordPress = vítěz!
Recenze SiteGround
A2HostingLogo 3,92 USD (kolem AUD 5,22 USD) Neomezený
 • Neomezené místo na disku
 • Skvělé s WordPress
Recenze hostingu A2
hostgator 2,75 USD (kolem 3,70 USD) Neomezený
 • Velmi levné
 • Neomezené místo na disku! <- Americké servery však mají tak pomalejší dobu načítání.
 • Umožňuje pouze 1 web
Recenze hostgátora
PanthurLogo 5 AUD 10 GB
 • Skvělý výkon
 • Spousta výběru.
Recenze Panthur

Není snadné najít slušného webového hostitele, který je ve skutečnosti cenově dostupný, a pokud nejste průvodcem v Excelu, může být trochu ohromující, když porovnáte všechny různé funkce hostingu (jako je cena vs šířka pásma, místo na disku, použitelnost, podpora, recenze atd.) ). Chcete-li si klidně rozmyslet, existují ve skutečnosti skvělí poskytovatelé hostingu elektronického obchodování pro Austrálii, kteří neúčtují absurdní ceny hostingu, ale stále mají výkon, aby mohli provozovat téměř jakýkoli web, který chcete..

Zkontrolovali jsme naše top 3 podrobněji níže. Při třídění nejlepších webových hostitelů jsme použili následující kritéria: Snadné použití, dostupnost a výkon / výkon. Užívat si!

Tom D. S. – Editor

Porovnání webového obchodu s elektronickým obchodem: Naše top 3 podrobné

1. SiteGround

Toto je naše nejoblíbenější hostingová společnost pro elektronický obchod (a obecně vlastně), jsou levné, mají velmi silné servery (Singapur pro australské weby), a co je nejdůležitější, podpora je prvotřídní (naposledy jsem zkontrolováno, průměrná doba odezvy byla 10 minut, což je šílené dobré).

SiteGround také přichází vysoce doporučeno WordPress (to může požadovat jen velmi málo hostitelských společností! Samozřejmě dokážou řešit jakýkoli CMS, který na ně hodíte), to je absolutní neomylnost! Ach, + mají 30denní záruka vrácení peněz!

Plány SiteGrounds také přicházejí s řadou skvělých funkcí, jako je neuvěřitelně účinný bezpečnostní systém, automatické zálohování a bezplatné SSL (velmi důležité pro weby elektronického obchodování)

Mají 3 hostingové plány, jejich nejdostupnější plán začíná jen na AUD 4,95 $ / měsíc (dočasně 67% sleva z obvyklé ceny)! 

siteground2

  Vítěz – 9,6/10

Snadnost použití

97%

Dostupnost

91%

Výkon / výkon

95%

2. A2 Hosting

A2 Hosting je velmi podobný SiteGround, a to jak výkonem, tak funkcemi (jen o trochu dražší), mají také řadu pěkně zatracených rychlých serverů po celém světě (včetně Singapuru pro nás Aussies). Pro elektronický obchod se nám líbí, protože nabízejí turbo-účtované servery pro vyšší rychlost a jsou docela flexibilní se svými serverovými prostředky, což umožňuje slušným obchodům běžet hedvábně hladce.

Nabízejí také 3 hostovací balíčky, jejich nejlevnější plán začíná pouze americký dolar 3,92 $ / mo (původně 7,99 $ / mo).

Snadnost použití

87%

Dostupnost

92%

Výkon / výkon

93%

3. HostGator

HostGator je v podnikání již velmi dlouho, hostují miliony webů. Zatímco jejich servery jsou v USA, což má za následek pomalejší dobu načítání, uvedl jsem je na seznam, protože jsou velmi levné. A při pohledu na hodnotu, kterou dostanete za cenu, je to docela působivé.

Jak už bylo řečeno, pokud máte navíc 1,5 $ / měsíc, půjdu s SiteGround. Pokud je váš rozpočet opravdu omezený, použijte hostGator.

Nabízejí vše od základního sdíleného hostingu, přes hosting hostitele a cloud hosting.

Jejich nejlevnější plán začíná na 2,75 USD / měsíc

Snadnost použití

86%

Dostupnost

90%

Výkon / výkon

82%

ecommerce australský výzkum

E-commerce web hosting pro Austrálii: Podrobnosti

Níže se dostaneme k některým z drsných potřebných funkcí obchodů s elektronickým obchodem, různých typů hostingu, ze kterých si můžete vybrat, a které konkrétní funkce webhostingu si musíte při výzkumu poskytovatelů webhostingu dávat pozor (my také provedla srovnání pro e-commerce hosting pro Spojené království a e-commerce hosting pro Kanadu). To jsou stejné věci, které analyzujeme při psaní našich recenzí webhostingů.

Jaké jsou rozdíly mezi elektronickým obchodem a běžným webovým hostingem?

Mezi hostingem e-commerce a standardním webhostingem je poměrně málo rozdílů. Elektronický obchod je samozřejmě zaměřen na online obchody, které ve srovnání s vytvářením průměrných webových stránek obvykle vyžadují více zabezpečení, více místa na disku, více databází, větší škálovatelnost atd..

Existuje několik funkcí a funkcí, které weby elektronického obchodování potřebují více než normální webové stránky.

 • SSL
 • Databázová podpora pro ukládání produktů (i když většina stránek nyní databáze stejně používá)
 • Služby zpracování plateb (nebo můžete projít PayPal, což vám ušetří čas a náklady při nastavení vlastního portálu)
 • Software nákupního košíku (máte jich spoustu a vyžaduje samostatný příspěvek, ale například WordPress má plugin Woocommerce, který dokáže z libovolného webu WP udělat internetový obchod)
 • Neprůstřelná bezpečnost

Jak již bylo řečeno, většina poskytovatelů webhostingu má toto vše zabudováno do většiny nabídek hostingu, což téměř vylučuje potřebu hledat hostitele specifického pro elektronický obchod. To znamená, že většinu níže uvedených rad o věcech, na které je třeba dávat pozor, můžete použít i při hledání běžného web hostitele.

Co je třeba dávat pozor při hledání hostitele elektronického obchodu

Níže naleznete několik věcí, na které byste měli při svém výzkumu mít na paměti, je to to samé, na co se díváme, když procházíme seznam našich poskytovatelů.

Typy hostování

Existuje spousta různých typů hostování tam. Většina lidí potřebuje sdílený hosting, protože je to nejdostupnější a v závislosti na hostiteli již zvládne poměrně velký provoz. Poté můžete jít do úrovně cloudu, vps nebo dedikovaného serveru… to vše zvládne větší obchody a větší provoz, i když přicházejí také s vyšší cenou. Můžete samozřejmě začít jen se sdíleným hostingem a později se posunout nahoru, když potřebujete měřítko.

Sdílený hosting

Nejběžnější a nejlevnější typ plánovaného sdíleného hostingu. Je sdíleno mezi více než jedním serverem, což znamená, že vlastníci podniků musí sdílet své zdroje s ostatními. To zahrnuje sdílení dat, paměti, místa na disku, času procesoru atd. V závislosti na velikosti vaší firmy to může způsobit zpomalení webu..

Klady

 • Nejlevnější varianta
 • Snadné použití
 • Vyžaduje minimální technické znalosti

Nevýhody

 • Více než jeden web na server
 • Nebudete mít plnou kontrolu nad výkonem svého webu

Cloud hosting

Tento typ hostitele je nabízen prakticky, což je skvělá volba pro technicky zdatné uživatele. Klienti této služby ji mohou využívat tolik, kolik potřebují, a platit pouze za to, co používají. Jedná se o nákladově efektivní možnost zejména proto, že na rozdíl od běžného hostování získáváte všechny své prostředky a hardware prakticky.

Klady

 • Platíte pouze za to, co používáte
 • Nákladově efektivní

Nevýhody

 • Vyžaduje pokročilé technické znalosti

Host VPS

Virtuální soukromý server je často popisován jako prostředník mezi vyhrazeným a sdíleným hostingem. Tento speciální typ hostingu, který se velmi liší od sdíleného hostování, vytváří několik virtuálních serverů vše na jednom fyzickém serveru. Společnosti obvykle nabízejí 2 druhy hostingu VPS: samosprávný VPS a spravovaný VPS.

Rozdíl mezi těmito dvěma je v tom, že samospráva poskytuje uživatelům kompletní přes server, zatímco spravovaná není. Hostitelská společnost se postará o většinu technických věcí a majitelé firem se mohou zaměřit hlavně na své podnikání. Spravováno je dražší.

Klady

 • Nemusíte sdílet s ostatními
 • Silnější než sdílený hosting
 • Lepší výkon

Nevýhody

 • Vyšší náklady

Vyhrazený hosting

Jak přesně to zní, vyhrazený hostitel je server vytvořený speciálně pro jeden web. Je to nejvýkonnější výběr hostitelů uvedených výše, protože nemusíte sdílet žádné zdroje s ostatními lidmi, což vám poskytuje plně funkční server..

Klady

 • Klienti mají plnou kontrolu nad serverem
 • Pozoruhodný výkon

Nevýhody

 • Drahý
 • Více odpovědnosti

WordPress

Existuje mnoho e-commerce webhostingové možnosti pro WordPress, prostřednictvím jednoho z mnoha mnoha pluginů (jako Woocommerce, které jsme zmínili dříve). To znamená, že téměř každý hostitel, který podporuje WordPress, může hostovat web elektronického obchodu, což výrazně usnadňuje vyhledávání hostitele elektronického obchodu.

Umístění a rychlost serveru

Musíte hledat vysokorychlostní server v blízkém okolí. Pokud žijete v Austrálii, chcete poskytovatele webhostingu v Austrálii nebo alespoň v její blízkosti. To vám poskytne rychlejší časy načítání a nezažijete zpoždění, jako byste byli, pokud váš poskytovatel hostingu je v jiné zemi, Singapur je rozhodně v pořádku a v mnoha případech dokonce rychlejší než hostování v Austrálii..

Podpěra, podpora

Silný a pohotový tým zákaznické podpory je nutností, když hledáte důvěryhodného poskytovatele hostingu. Pokud něco nefunguje tak, jak by mělo, nebo máte problém, chcete tým odborníků, kteří jsou schopni vám pomoci kdykoli během dne. Většina poskytovatelů nabízí live chat, telefonickou podporu a nepřetržitou dostupnost.

Místo na disku

Čím více úložiště na serveru, tím více souborů / produktů můžete nahrát. Pro malé weby s elektronickým obchodem nebudete potřebovat více než několik GB místa na disku, ale pro ty větší budete potřebovat spolehlivý hostingový plán s větší kapacitou místa na disku a úložnou kapacitou.

Co je SSL a proč je důležitý pro elektronický obchod?

Použití certifikátu SSL (Secure Sockets Layer) je dobrý způsob, jak zabezpečit svůj web. To se stává spíše požadavkem než možností pro všechny webové stránky. Weby, které nejsou SSL, budou vyhledávacími nástroji, jako je Google, označeny jako nezabezpečené. Proto je to velmi důležité pro elektronický obchod.

SSL se používá k navázání šifrovaných spojení mezi webovými hostiteli a klienty. V důsledku toho umožňuje bezpečný přenos osobních informací.

Uptime

Chcete-li zajistit, aby váš internetový obchod fungoval hladce a aby byl vždy k dispozici zákazníkům, potřebujete alespoň 99% provozuschopnosti a velkorysou šířku pásma. Chcete, aby vaše webhostingová společnost nabídla stabilní server s maximalizovanou dobou provozu serveru.

Spuštění webu elektronického obchodování může být o něco dražší vzhledem k nákladům na webový design a poplatkům za webhosting. Neexistuje žádný způsob, jak obejít tyto poplatky, zejména pokud chcete, aby váš web byl úspěšný.

A to je vše, mohlo by se zdát ohromující pokrýt všechny body, ale jen to krok po kroku. Možná dokonce vytvoříte tabulku a zaznamenáte všechny specifikace nejlepších poskytovatelů webhostingu pro elektronický obchod pro Austrálii, takže máte snadný přehled.

NEBO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector