Nejlepší e-mailové marketingové služby v roce 2020: 10 nejlepších srovnání a recenzí

e-mailové marketingové služby


Najít e-mailovou marketingovou službu, která splňuje vaše potřeby a požadavky, není tak obtížné.

Služby e-mailového marketingu jsou většinou stejné – funkce a cena. To zahrnuje bezplatné zkušební verze, širokou škálu e-mailových šablon, integraci sociálních médií a plánování e-mailů.

Při používání softwaru pro e-mailový marketing budete moci automatizovat své marketingové pracovní postupy, sledovat své statistiky, odesílat další a lepší e-maily a budovat hlubší vztahy s návštěvníky..

Ale pokud jde o výběr nejlepší e-mailovou marketingovou službu, říkat, že máte mnoho možností, by bylo podcenění. Ve skutečnosti, když jsme naposledy provedli náš výzkum, zjistili jsme, že existuje více než 30 e-mailových marketingových služeb (bezplatných i placených).

Zde je seznam 10 nejlepších e-mailových marketingových služeb pro malé podniky, které by měly vaše rozhodnutí mnohem usnadnit.

1. Stálý kontakt

Constant Contact je nejlepší e-mailový marketing pro malé podniky. Jejich software pro automatizaci e-mailů je dodáván s 60denní bezplatnou zkušební verzí a nabízí uživatelům více možností přizpůsobení a integrace, přičemž je udržuje jednoduchý a uživatelsky příjemný.

neustálá kontrola kontaktu

Společnost Constant Contact, založená v roce 1995, se stala jednou z největších služeb e-mailového marketingu na světě. Pokračují ve zdokonalování svých nabídek a rostou do nových prostor, které ostatní poskytovatelé nezakrývají.

Získáte například přístup k nástroji pro správu událostí a inovativnímu nástroji pro sociální média, který vám umožní vytvářet kupóny a stahování ke sdílení na sociálních médiích. Najdete zde také stovky různých integrací, takže můžete integrovat jakékoli další aplikace a služby, které aktuálně používáte.

Kromě jedinečných funkcí výše získáte také širokou škálu šablon specifických pro nika a řídicí panel, který představuje nejdůležitější e-mailové metriky.

Nabízejí spoustu užitečných průvodců a služeb, velmi užitečné pro ty, kteří nemají zkušenosti s e-mailovým marketingem. Navíc získáte přístup k live chatu, e-mailu a telefonické podpoře.

Stále je tu jedna do očí bijící nevýhoda. Ve skutečnosti neexistují žádné automatizační nástroje a za cenu, kterou platíte, by tam skutečně měli být.

Kdo by měl používat tento software pro e-mailový marketing?

Konstantní kontakt je skvělou volbou pro majitele malých podniků, kteří potřebují nástroj, který dokáže nejen e-mailový marketing.

Kolik to bude stát?

Na výběr jsou dva plány. Každý z těchto plánů se rozděluje do cenových úrovní na základě řady kontaktů.

E-mailový plán:

 • Předplatitelé 0-500: 20 $ měsíčně
 • 501 – 2 500 odběratelů: 45 $ měsíčně
 • 2 501 – 5 000 odběratelů: 65 $ měsíčně
 • 5 001 – 10 000 odběratelů: 95 $ měsíčně

E-mail plus plán:

 • Odběratelé 0-500: 45 $ měsíčně
 • 501 – 2 500 odběratelů: 70 $ měsíčně
 • 2 501 – 5 000 odběratelů: 95 $ měsíčně

U obou typů programů získáte 10% slevu, pokud platíte předem 6 měsíců, nebo 15%, pokud platíte předem 12 měsíců.

K dispozici je také 60denní bezriziková zkušební verze (nejsou vyžadovány žádné informace o kreditní kartě), takže si můžete vyzkoušet nástroj až pro 100 kontaktů. Najdete zde také 30denní záruku vrácení peněz. Pokud do služby nahrajete kontakty a odešlete alespoň jeden e-mail, dostanete 100% vrácení peněz.

Začněte s neustálým kontaktem zde (60denní zkušební verze zdarma)

2. SendInBlue

SendInBlue je výkonné řešení e-mailového marketingu pro ty, kteří mají nízký rozpočet, protože přichází s bezplatným plánem (který je bohužel mírně omezený).

SendInBlue recenze

SendInBlue je další mladá platforma pro e-mailový marketing. Původně byly vytvořeny za účelem odesílání e-mailů založených na transakcích, ale nyní kombinují sílu e-mailových i SMS kampaní do jedné jedinečné platformy.

Celkově je použití velmi snadné a má velkorysý bezplatný plán, protože plány jsou založeny na počtu odeslaných e-mailů a nikoli na počtu kontaktů. Zahrnuty jsou typické funkce, jako je správa seznamů, přehledy kampaní a optimalizace rozložení e-mailu.

Najdete zde také řadu integrací třetích stran.

Pokud však chcete získat přístup k nejpokročilejším funkcím, budete muset upgradovat na jeden z nejpokročilejších plánů.

Kdo by měl používat tento software pro e-mailový marketing?

SendInBlue je skvělý pro firmy nebo jednotlivce, kteří odesílají tunu e-mailů. Protože ceny jsou založeny pouze na objemu e-mailů, nikoli na velikosti seznamu kontaktů.

Kolik to bude stát?

SendInBlue má jedinečný cenový model založený na objemu e-mailu.

Takto to funguje:

Omezený bezplatný program:

 • Posílejte až 300 e-mailů denně
 • Měsíční limit 9 000 e-mailů za měsíc
 • Neomezený počet kontaktů

Lite plán: 25 $ měsíčně

 • Posílejte až 40 000 e-mailů měsíčně
 • Počet denních e-mailů není omezen
 • Neomezený počet kontaktů

Základní plán: 39 $ měsíčně

 • Posílejte až 60 000 e-mailů měsíčně
 • Žádný denní limit pro odesílání e-mailů
 • Na e-mailech není žádné logo
 • Neomezený počet kontaktů

Prémiový plán: 66 $ měsíčně

 • Odesílejte až 120 000 měsíčně
 • Žádný denní limit pro odesílání e-mailů
 • Přístup k pokročilým funkcím automatizace
 • Neomezený počet kontaktů

Celkově jsou plány docela flexibilní. Neexistuje žádná záruka vrácení peněz, ale plán navždy zdarma by vám měl říct dost, abyste se posunuli dopředu se službou. K dispozici jsou také předplacené kredity, takže si můžete koupit určitý objem e-mailů k odeslání bez měsíčního závazku.

Začněte s SendInBlue zde

3. GetResponse

GetResponse je více než online marketingová platforma pro e-mailový marketing. Je dodáván s doplňky, jako je tvůrce vstupní stránky a řešení webinářů.

GetResponse recenze

GetResponse má uživatelskou základnu přes 350 000 a funguje jako marketingová platforma typu vše v jednom.

Je vybaven několika jedinečnými funkcemi, jako je schopnost vytvářet vstupní stránky a webináře. Sama o sobě to není moc užitečné, ale jejich kombinace s e-mailovým marketingem vám může pomoci rozšířit váš e-mailový seznam jako šílený.

K vytváření e-mailů budete používat intuitivní tvůrce drag and drop.

Má také všechny pokročilé funkce, které jste očekávali, jako je segmentace seznamu, testování A / B, automatické odpovědi a integrace softwaru. K dispozici je také skvělá funkce nazvaná Perfect Timing, která pomůže předpovědět perfektní denní dobu rozesílání e-mailů, aby se zvýšila otevřená sazba.

Pokud máte potíže s používáním této služby, můžete si prohlédnout knihovnu podrobných průvodců. Nebo můžete kontaktovat podporu prostřednictvím e-mailu, živého chatu a telefonu.

Kdo by měl používat tento software pro e-mailový marketing?

Tato služba se skvěle hodí pro středně velké podniky, které chtějí mít přístup k velkému množství marketingových možností. Nevyžadují se žádné existující dovednosti, protože jsou velmi intuitivní a dokonce implementují pokročilejší funkce.

Kolik to bude stát?

Základní plán:

 • Až 1 000 odběratelů: 15 $ měsíčně
 • Až 2 500 odběratelů: 25 $ měsíčně
 • Až 5 000 odběratelů: 45 $ měsíčně
 • Až 10 000 odběratelů: 65 $ měsíčně

Plus plán:

 • Až 1 000 odběratelů: 49 $ měsíčně
 • Až 10 000 odběratelů: 75 $ měsíčně

Profesionální plán:

 • Až 10 000 odběratelů: 165 $ měsíčně
 • Až 25 000 odběratelů: 255 $ měsíčně

Podnikový plán:

 • Až 100 000 odběratelů: 1 199 $ měsíčně

Pokud si chcete službu vyzkoušet, máte k dispozici 30denní bezplatnou zkušební verzi, ve které získáte přístup ke všem funkcím. Neexistuje žádná refundace vrácení peněz, protože jde o službu pay as you go.

Pokud chcete ušetřit peníze, pak platte jeden rok najednou a získejte 18% slevu, nebo platte dva roky a získejte 30% slevu.

Začínáme s GetResponse zde

4. HubSpot (plán zdarma)

HubSpot je poskytovatelem e-mailového marketingu a CRM nástrojů, který je dodáván s balíčkem funkcí zdarma a spolu s některými prémiovými plány.

Recenze Hubspot

HubSpot nabízí spolehlivé služby více než 70 000 uživatelům s důrazem na rostoucí podniky. Nastavení je zcela jednoduché a HubSpot CRM se snadno spojí s Gmailem, G Suite a několika verzemi aplikace Outlook..

Na vnitřní straně získáte tvůrce e-mailů s přetažením, který umožňuje přizpůsobit rozvržení, přidávat CTA, obrázky a vylepšovat obsah. Můžete také použít personalizovaný obsah, který vás přiblíží k publiku.

Najdete zde pokročilé funkce e-mailového marketingu, jako jsou nástroje pro automatizaci e-mailů, segmentace seznamu, šablony připravené k použití, sledování e-mailů a rozsáhlá analýza; vše je součástí bezplatné verze.

Významnou nevýhodou je nedostatek testování A / B s bezplatnými a nejlevnějšími plány. Plány nižší úrovně také obsahují podpůrnou funkci založenou na fóru. Mají však spoustu zdrojů, které můžete procházet a najít odpovědi, které potřebujete.

Kdo by měl používat tento software pro e-mailový marketing?

HubSpot je vynikající pro malé a střední podniky, které začínají nebo chtějí rozšířit svůj e-mailový marketing. HubSpot také nabízí flexibilní možnosti upgradu, pokud by potřeby časem rostly.

Kolik to bude stát?

HubSpot má bezplatné i placené předplatné. Všechny plány zahrnují širokou škálu dalších funkcí CRM, které se rozšiřují s plány vyšší úrovně.

Plán zdarma: navždy zdarma

 • Bezplatné e-mailové nástroje a CRM
 • 2 000 e-mailů za měsíc

Plán marketingového centra Starter: od 50 $ / měsíc

 • Limit odesílání e-mailů 5x kontaktní úrovně. (např. 1 000 kontaktů = 5 000 e-mailů / měsíc
 • Zahrnuje 1 000 kontaktů
 • +50 $ / měsíc za 1 000 dalších kontaktů

Marketing Hub Professional plán: od 800 USD měsíčně

 • Limit odesílání e-mailů na úrovni 10x kontaktu (např. 1 000 kontaktů = 10 000 e-mailů / měsíc)
 • Zahrnuje 1 000 kontaktů
 • +50 $ / měsíc pro dalších 1 000 kontaktů

Pomocí kalkulačky cen HubSpot získáte přesnou sazbu podle svých potřeb.

Pokud uvažujete o plánu Starteru HubSpotu, budete mít možnost zaplatit ročně a ušetřit -20% z vašeho předplatného.

Začněte s HubSpotem zde (bezplatný plán)

5. ConvertKit

skrytá recenze

ConvertKit založil v roce 2013 Nathan Barry. Zaměřují se na část trhu láskyplně nazývanou „tvůrci“. Takže lidé jako vloggové, bloggeri, autoři, hvězdy Instagramu, tvůrci kurzu a další.

Jedním z největších prodejních bodů je to, jak snadné je vytvářet pracovní postupy automatizace e-mailů. Spoléhá se na vizuální tvůrce, takže můžete skutečně vidět, jak se vaše e-mailové sekvence přehrají.

K dispozici je také vestavěný editor vstupní stránky, který je velmi užitečný, můžete zahájit e-mailový marketing a nepotřebujete ani web. Jen zdroj provozu (jako je váš kanál YouTube nebo účet sociálních médií).

Najdete zde důkladnou správu odběratelů, značkování a pokročilé funkce segmentace e-mailů.

Kdo by měl používat tento software pro e-mailový marketing:

Tento nástroj je nejlepší pro ty, kteří nevadí utratit trochu více (jednotlivci nebo malé týmy) a chtějí posílat e-maily ve formátu prostého textu..

Kolik to bude stát?

 • Odběratelé 0–1 K: 29 $ měsíčně
 • Odběratelé 1K-3K: 49 $ měsíčně
 • Odběratelé 3k-5k: 79 $ měsíčně
 • 5k + odběratelé: Vlastní ceny

Bez ohledu na to, jaké plány si vyberete, budete mít přístup ke stejným přesným funkcím. Pokud si chcete před zakoupením vyzkoušet, je k dispozici 14denní bezplatná zkušební verze, která obsahuje všechny funkce.

Pokud se vám služba nelíbí, platí zásada 30denní refundace. Vrácení peněz obvykle trvá 3–5 dní, než se ve vašem účtu zobrazí zpět.

6. MailChimp

MailChimp je jednoduchý nástroj pro e-mailový marketing pro bloggery a menší webové stránky, protože přichází s bezplatným plánem.

mailchimp recenze

MailChimp má nejen roztomilého maskota společnosti, ale je také jedním z předních poskytovatelů e-mailového marketingu, kdy prostřednictvím své služby denně posílá přes 1 miliardu e-mailů.

MailChimp se neustále vyvíjí. Stále najdete nové funkce. Existuje dokonce integrace sociálních médií. Výběr šablony má slušnou velikost a lze je velmi snadno přizpůsobit.

Najdete zde také pokročilé funkce e-mailového marketingu, jako je segmentace kontaktů, automatická odpověď, integrace služeb a aplikací, odesílání na základě časového pásma, testování A / B a mnoho dalšího.

Jejich tým podpory také reaguje velmi živě prostřednictvím chatu nebo e-mailu. Navíc existuje celá řada vzdělávacích zdrojů.

Kdo by měl používat tento software pro e-mailový marketing:

Mnoho lidí používá MailChimp jednoduše pro bezplatnou nabídku. Kromě těch, které mají rozpočet, je MailChimp skvělý pro blogery a majitele firem, kteří chtějí snadno použitelný nástroj, který je vybaven pokročilými funkcemi.

Kolik to bude stát?

Plán zdarma vám umožní mít až 2 000 předplatitelů a posílat až 10 000 e-mailů měsíčně. Jakmile tato čísla překročíte, budete chtít upgradovat na plán Essentials, Standard nebo Premium.

Plán zdarma: Je to navždy zdarma

 • Posílejte až 10 000 e-mailů měsíčně
 • Rozšiřte svůj seznam až na 2 000 odběratelů
 • E-mailová podpora zahrnuta po dobu 30 dnů

Základní plán: Plány začínají na 9,99 $ měsíčně

 • Až 5 000 odběratelů: 49,99 $ měsíčně
 • Až 10 000 odběratelů: 74,99 $ měsíčně
 • Až 25 000 odběratelů: 189 $ měsíčně
 • Až 50 000 odběratelů: 259 $ měsíčně

Standardní plán: Plány začínají na 14,99 $ měsíčně

 • Až 5 000 odběratelů: 74,99 $ měsíčně
 • Až 10 000 odběratelů: 99 $ měsíčně

Prémiový plán: Plány začínají na 299 $ měsíčně

 • Až 20 000 odběratelů: 399 $ měsíčně
 • Až 50 000 odběratelů: 599 $ měsíčně

Chcete-li určit svou měsíční sazbu a zobrazit funkce prémiových plánů, použijte kalkulačku cen v dolní části stránky cen.

Vzhledem k tomu, že bezplatný program je tak rozsáhlý, nenaleznete žádné vrácení peněz ani záruky vrácení peněz. Jediným způsobem, jak získat vrácení peněz, je technická chyba jménem MailChimp nebo váš účet byl bez důvodu ukončen.

7. Kapání

Drip je relativně nový poskytovatel e-mailového marketingu. Jejich stěžejní demografickou skupinou jsou bloggeri, obchodníci a majitelé stránek elektronického obchodování.

odkapávací recenze

Nejen, že je tento nástroj velmi vstřícný pro začátečníky, ale i inteligentní nástroje marketingové automatizace opravdu zastíní to, co je na trhu venku..

Pokud jste majitelem obchodu s elektronickým obchodem nebo prodáváte více různých digitálních produktů, je Drip solidní volbou. Budete si moci vybudovat hluboké porozumění záměru zákazníka a chování při nákupu a budete moci sledovat metriky jako:

Pokud například provozujete obchod s elektronickým obchodem, budete moci vytvářet zprávy založené na metrikách, jako jsou:

 • Vracející se návštěvníci vs. noví návštěvníci
 • Návštěvníci, kteří opustili svůj košík
 • Lidé, kteří klikli na e-mailový odkaz, oproti těm, kteří tak neučinili

Ale nekončí to, najdete také integrace pro WordPress, WooCommerce a budete mít možnost zasílat následné textové zprávy, integraci reklam na Facebooku a další.

Kdo by měl používat tento software pro e-mailový marketing:

V zásadě, pokud prodáváte mnoho produktů (digitálních nebo fyzických) a chcete vytvořit komplexní marketingové sekvence bez vytržení vlasů, pak by tento nástroj mohl být pro vás.

Kolik to bude stát?

Startovací plán: Navždy zdarma

 • Až 100 odběratelů
 • Neomezené posílání e-mailů

Základní plán: 49 $ měsíčně

 • Až 2 500 odběratelů
 • Neomezené posílání e-mailů

Pro plán: 122 $ měsíčně

 • Až 5 000 předplatitelů
 • Neomezené posílání e-mailů

Podnikový plán: Získejte vlastní nabídku

 • Cokoli nad 5 000 odběratelů

Drip nabízí velmi malý navždy bezplatný plán a dvoutýdenní bezplatnou zkušební verzi pro základní a základní úroveň členství. Pokud se rozhodnete pokračovat v poskytování služby i po těchto dvou týdnech, bude vám naúčtována platba na vaši kartu. Od zahájení služby je k dispozici 30denní okno pro vrácení peněz, ale je na uvážení společnosti Drip, zda obdržíte plnou náhradu..

8. AWeber

Aweber je neuvěřitelně populární nástroj, který existuje již 18 let a možná dokonce vymyslel samotnou e-mailovou automatickou odpověď.

AWeber recenze

Tyto funkce jsou do značné míry to, co byste očekávali od vysoce kvalitní služby e-mailového marketingu. Získáte přístup k drag and drop tvůrci e-mailů, k velkému výběru předem navržených šablon a k tuně integrací, které se připojí ke zbytku vašeho marketingového balíčku..

Můžete vytvářet automatické e-mailové sekvence, které jsou založeny na spouštěčích, a vytvářet e-mailové sledovací sekvence. Díky tomu budete mít přístup k otevřeným údajům o sazbách, míře doručení a budete moci testovat A / B, zda jste e-maily.

Navíc můžete snadno a rychle vytvořit formuláře pro registraci e-mailů, které se vloží na váš web.

Pokud jste zmateni marketingovým žargonem, nebojte se, existuje docela užitečná knihovna zdrojů, která vám pomůže na každém kroku. K dispozici je také živá podpora chatu a e-mailu, spolu s telefonickou podporou po-pá 8:00 – 20:00 EST a víkendy 9–5 EST.

Kdo by měl používat tento software pro e-mailový marketing?

Aweber poskytuje solidní služby skrz a skrz, je to nejlepší pro malé týmy, které chtějí zefektivnit své e-mailové marketingové úsilí.

Kolik to bude stát?

 • 0-500 odběratelů: 19 $ měsíčně
 • 501 – 2 500 odběratelů: 29 $ měsíčně
 • 2 501 – 5 000 odběratelů: 49 $ měsíčně
 • 5 001 – 10 000 odběratelů: 69 $ měsíčně
 • 10 001 – 25 000 odběratelů: 149 $ měsíčně
 • 25 001+ odběratelů: Získejte vlastní nabídku

Pokud chcete vyzkoušet před nákupem, máte k dispozici 30denní bezplatnou zkušební verzi, která vám umožní přístup ke všem jednotlivým funkcím. Kromě možností měsíční platby můžete také platit čtvrtletně, abyste ušetřili 14%, nebo platit ročně, abyste ušetřili 14,9%. Neexistují žádné zásady vracení peněz, ale při zdlouhavé bezplatné zkušební verzi byste měli vědět, zda je tento nástroj pro vás vhodný.

9. Keap

Keap (dříve Infusionsoft) je velmi robustní poskytovatel e-mailového marketingu. Tento marketingový nástroj all-in-one kombinuje CRM, e-mailový marketing a další. Budete si moci vytvořit kompletní profily zákazníků, které vám pomohou vytvářet cílenější marketingové kampaně.

Recenze Keap

S tímto nástrojem je e-mailový marketing pouze součástí celkové sady funkcí. Na hlavním panelu budou například zobrazeny údaje na základě vašich e-mailových kampaní, prodejních informací a finanční historie zákazníků.

Společnost InfusionSoft (Keap) byla jedním z prvních poskytovatelů e-mailového marketingu, který vytvořil tvůrce automatizace drag-and-drop. Stačí zadat cíl, kterého chcete dosáhnout, a poté vytvořit automatizační sekvenci, která bude tento cíl splňovat.

Navíc existují pokročilé nástroje pro segmentaci a značkování odběratelů.

Přestože tento nástroj spojuje CRM a e-mailový marketing, stále existuje jedna funkce, kterou nemá. Rozdělené testování. Bez této funkce je velmi obtížné testovat různé kampaně, aby se zlepšily otevřené sazby a celkový prodej.

Kdo by měl používat tento software pro e-mailový marketing?

Středně velké podniky, které chtějí používat jediný nástroj pro svůj CRM a e-mailový marketing, a samozřejmě mají vyšší rozpočet na útratu.

Kolik to bude stát?

Keap nabízí tři plány:

 • Keap roste ze 49 $ měsíčně: vhodný pro menší firmy, zahrnuje 500 kontaktů, 1 uživatele a je dodáván s bezplatnou zkušební verzí
 • Keap Pro od $ 99 za měsíc: vhodný pro rostoucí podniky, zahrnuje 500 kontaktů, 1 uživatele a je dodáván s bezplatnou zkušební verzí
 • Infusionsoft od 199 $ za měsíc: vhodný pro zavedené firmy a zahrnoval 2 500 kontaktů a 1 uživatele

Mějte na paměti, že pokud chcete přidat kontakty, bude to stát navíc. Například 1 000 dalších kontaktů vás bude stát 30 $ měsíčně a 5 000 dalších kontaktů 130 USD měsíčně.

Pokud chcete software vyzkoušet, je k dispozici 14denní bezriziková zkušební verze, aniž byste potřebovali informace o kreditní kartě. U opakujících se odběrů však nejsou k dispozici žádné náhrady a všechna zrušení musí být zahájena do 10 dnů od následujícího fakturačního cyklu..

10. ActiveCampaign

Aktivní kampaň se účtuje jako vše v jedné marketingové platformě. Je to zastřešující cíl, který vám pomůže poslat méně e-mailů, ale dosáhnout lepších výsledků.

kontrola aktivní kampaně

Pokud chcete vytvořit logické cesty, budete muset najít lepší nástroj. Většina vaší automatizace bude vytvořena pomocí if / then logic, která odpovídá chování předplatitele. Zde je několik různých způsobů, jak zefektivnit marketingové úsilí pomocí tohoto nástroje:

 • Segmentace uživatelů na základě akcí, chování, polohy a sociálních dat
 • Pošlete SMS zprávy svým kontaktům
 • Oslovte uživatele na cestách díky integraci pomocí SMS
 • Vedení a kontaktování bodování, takže víte, na koho upřednostňovat.

Protože aktivní kampaň funguje spíše jako marketingová platforma all-in-one, je k dispozici mnoho nástrojů a funkcí a zvládnutí všech je trochu ohromující. Naštěstí jsou zde podrobní průvodci, kteří vám ukážou, jak z této služby vytěžit maximum. Můžete také kontaktovat podporu prostřednictvím e-mailu nebo živého chatu.

Vytváření e-mailových kampaní je s editorem šablon velmi jednoduché. Můžete dokonce vytvořit formuláře pro přihlášení vhodné pro mobilní zařízení, které se vloží na váš web.

Kdo by měl používat tento software pro e-mailový marketing?

Toto řešení je nejlepší pro uživatele, kteří požadují a vyžadují složité automatizační nástroje, spolu s pokročilými funkcemi CRM.

Kolik to bude stát?

Lite plán:

 • Až 500 odběratelů: 15 $ měsíčně
 • Až 1 000 odběratelů: 29 $ měsíčně
 • Až 2 500 odběratelů: 49 $ měsíčně
 • Až 5 000 odběratelů: 89 $ měsíčně
 • Až 10 000 odběratelů: 139 $ měsíčně

Plus plán:

 • Až 1 000 odběratelů: 70 $ měsíčně
 • Až 2 500 odběratelů: 125 $ měsíčně
 • Až 5 000 odběratelů: 169 $ měsíčně
 • Až 10 000 odběratelů: 249 $ měsíčně
 • Až 25 000 odběratelů: 399 $ měsíčně
 • Až 50 000+ předplatitelů: Získejte vlastní nabídku

Profesionální plán:

 • Až 2 500 odběratelů: 159 $ měsíčně
 • Až 5 000 odběratelů: 239 $ měsíčně
 • Až 10 000 odběratelů: 349 $ měsíčně

Podnikový plán:

 • Až 2 500 odběratelů: 279 $ měsíčně
 • Až 5 000 odběratelů: 449 $ měsíčně
 • Až 10 000 odběratelů: 499 $ měsíčně

Pokud budete platit na ročním základě, získáte široké slevy po celé ploše. K dispozici je také 14denní bezplatná zkušební verze, která vám umožní vyzkoušet službu až pro 100 kontaktů a 100 odeslaných e-mailů. Jsou však shovívaví s časovým rámcem a možná budete moci získat rozšíření. Vzhledem k tomu, že neexistují žádné náhrady, budete si určitě chtít vyzkoušet software před nákupem.

Závěrečná slova

Většina poskytovatelů e-mailového marketingu nabízí podobné služby. Až přijde čas vybrat nejlepší software pro e-mailový marketing pro vaši firmu, budete chtít vzít v úvahu rozpočet a marketingové potřeby.

Pokud chcete něco, co je škálovatelné a snadno použitelné, zaregistrujte se bezplatnou zkušební verzí služby Constant Contact.

Nechte výše uvedený seznam pomoci vám učinit správné rozhodnutí pro vaši firmu. A nezapomeňte, že jste nikdy nezablokováni v e-mailové marketingové službě. Většina poskytovatelů vám umožňuje exportovat a importovat vaše potenciální zákazníky a v případě potřeby se přesunout k jinému poskytovateli.

Důležité je vybrat poskytovatele a začít! Čím déle budete čekat, tím více peněz odejdete na stůl.

Nyní k vám! Jaká je vaše oblíbená e-mailová marketingová služba?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector