Malý pomeranč – proč 17. z 30 recenzí

Malá oranžová domovská stránka


Small Orange získal v roce 2012 společnost Endurance International Group (EIG), tentýž konglomerát za populárnějším (a přímočarým názvem) Bluehost a HostGator.

Může to být varovným signálem pro společnost, jejíž slogan je „domácí hosting“. Na rozdíl od těchto dvou významných značek se však zdá, že A Small Orange neztratil svůj přímý přístup.

V červnu 2015 jsme zřídili základní web WordPress na jejich nejlevnějším hostovacím plánu nazvaném „Tiny Plan“ a shromáždili jsme jejich provozuschopnost & statistiky rychlosti za posledních 24 měsíců.

Jak se porovnají s jejich známějšími sesterskými značkami? Podívejme se na to.

Výhody používání malého hostingu Orange

Původně zahájen v roce 2003 Tim Dorr, Small Orange má nyní dvě umístění serverů v Dallasu v Texasu a Dearbornu v Michiganu. Malá oranžová, navzdory svému malému postavení a rozmarnému jménu, byla v tomto oboru již nějakou dobu. Data dokazují, že vědí, co dělají.

1. Silná doba bezporuchovosti 99,98%

Díky tomu, že váš web vystupuje v hlavní publikaci, může během několika minut uvolnit záplavu provozu. Tato expozice je úžasná… Dokud se váš web nerozpadne!

Bohužel, nezáleží na tom, jak dobře vaše stránky fungují, pokud je webový hostitel s nízkým výkonem s nízkými statistikami provozuschopnosti, který podporuje jeho výkon, stále offline..

Naštěstí to není případ A Small Orange.

Naše analýza ukázala uptime 99,98% za 24měsíční období. To je fenomenální – daleko předčí větší a pozoruhodnější jména v oboru (včetně jejich sesterských společností).

Zde jsou hrubá data za posledních 12 měsíců:

 • Průměrná doba provozu v lednu 2020: 100%
 • Průměrná doba provozu v prosinci 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v listopadu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v říjnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v září 2019: 99,94%
 • Průměrná doba provozu v srpnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v červenci 2019: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v červnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v květnu 2019: 99,95%
 • Průměrná doba provozu v dubnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v březnu 2019: 99,97%
 • Průměrná doba provozu v únoru 2019: 100%

Statistiky Small Orange za posledních 24 měsícůPrůměrná doba upgradu malé oranžové | Zobrazit statistiky

2. Rychlá doba načítání – 645 ms

Zjistili jsme, že stabilní web je rozhodující pro jeho výkon. I stabilní stránky, i když pomalé, se mohou rychle stát bezcenné.

Výzkum ukazuje, že jednosekundové zpoždění v době načítání webu může vést ke ztrátě konverze o 7%. 40% provozu na vašem webu odejde navždy, pokud se nepodaří načíst do 3 sekund.

naštěstí, Small Orange dosáhl průměrné rychlosti stránky 645 ms – mnohem rychlejší než průměr v průmyslu.

Zde jsou hrubé statistiky, které zálohují tato tvrzení:

Průměrná doba načítání za posledních 12 měsíců:

Malá oranžová za posledních 12 měsíců podrobné statistikyPrůměrná statistika Small Orange 2019-2020 | Zobrazit statistiky

3. Podpora – přátelská a užitečná

I stabilní a rychlé weby potřebují velkou podporu pro náhodné problémy, které by se mohly objevit nečekaně.

Zákaznická podpora Small Orange nás nezklamala a rychle se k nám vrátila s odpověďmi, které byly podrobné a dobře informované. Naše zkušenost s jejich řešením byla 10/10. Zde je příklad chatu s jejich týmem:

Malá oranžová podpora

Pomohl agent podpory Orange & veselý

Jsme rádi, že se A Small Orange nesnažil pouze odeslat odkazy, aby vyřešil náš problém. Ve skutečnosti si vzali čas na rozhovor s námi, na rozdíl od některých jiných webových hostitelů, které jsme v minulosti zkontrolovali.

4. Čestný, transparentní obchodní přístup

Pozitivním vedlejším účinkem jejich čestného přístupu je to, že neexistuje „skrytá“ agenda ani jazyk, který by vás mohl uvést v omyl.

Například většina webových hostitelů uvádí hyperbolická tvrzení, jako je „neomezený hosting“. Většina však nepřináší neomezené výhody.

Malá oranžová to nedělá. Prostě v angličtině vysvětlují, co za své peníze dostanete.

Kromě toho každý plán na jejich webu poskytuje všechny své prémiové funkce (s výjimkou „malého plánu“), včetně neomezeného e-mailu, podpory 24/7 v USA, serverů SSD a neomezených doménových jmen.

5. 90denní záruka vrácení peněz

Standardní situace v oboru vám může poskytnout 30denní vrácení peněz, pokud věci nefungují podle plánu. A Small Orange opět vyrazí trend tím, že poskytuje až 90 dní na vrácení peněz. Pouze společnost, která je ochotna stát se svými službami, by nabídla tak dlouhou lhůtu pro vrácení peněz, což by pro vás znamenalo relativně nízké riziko, že budete testovat.

Mimochodem, InMotion Hosting také nabízí 90denní záruku vrácení peněz. Zbytek by měl být kolem 30-45 dnů.

Záruky vrácení peněz jsou obrovské, protože se nemusíte obávat zavázat se k hostiteli webu, abyste zjistili, že se vám nelíbí jejich služby a funkce..

U A Small Orange se nebudete muset cítit, jak platíte za službu, kterou nenávidíte.

Uvědomte si, že na určité způsoby platby se refundace nevztahují.

Podle Smluvních podmínek společnosti Small Orange nebudete mít možnost získat vrácení peněz, pokud platíte bankovním převodem, platbou Western Union, šekem nebo peněžním příkazem.

Nezapomeňte platit debetní kartou, kreditní kartou nebo PayPal, abyste zajistili, že váš účet má nárok na vrácení peněz.

Nevýhody použití malého Orange Hosting

Malá oranžová složila většinu našich testů s létajícími barvami. Než však předáte svou kreditní kartu, měli byste si být vědomi několika věcí.

1. Rizika překročení jejich limitů

V případě, že překročíte limity plánu, může Small Orange okamžitě váš účet pozastavit. Toto je jejich smluvní podmínky, když se zaregistrujete, takže vám nezbývá nic jiného než souhlasit, když začnete. I když většina jejich plánů nabízí slušnou šířku pásma, uvědomte si, že je to možnost.

ASmallOrange podmínky využití šířky pásma

Pokud jde o využití zdrojů, Small Orange tvrdí, že každý zákazník musí používat co nejméně serverových prostředků, aby všichni zákazníci na jejich serverech měli dobrý výkon..

Protože CPU a paměť jsou sdílené prostředky, může Small Orange pozastavit nebo ukončit váš účet kvůli použití příliš velkého množství zdrojů, protože je „zneužívající“.

Podle jejich smluvních podmínek jsou limity zdrojů sdílených a distributorských balíčků následující:

 • 50 běžících procesů
 • 15minutová maximální doba provedení
 • 100 000 Inodů
 • 10% využití CPU
 • Využití 5% paměti (nebo 512 MB)
 • 500 odchozích e-mailových zpráv za každou hodinu (všechny nadbytečné zprávy zahodí, aniž by je doručovaly)

Totéž platí pro využití šířky pásma. Přidělují vám měsíční příspěvek na šířku pásma, který je založen na hostovaném balíčku, který si koupíte.

Pokud váš účet překročí přidělené množství šířky pásma pro měsíc, může Small Orange pozastavit váš účet, dokud:

 • Je přidělena větší šířka pásma,
 • Za příplatek si koupíte větší šířku pásma,
 • Upgradujete na balíček, který má větší celkovou šířku pásma.

Mohou vám účtovat dodatečný poplatek za překročení bez ohledu na to, jak se rozhodnete znovu aktivovat svůj účet.

2. Žádná telefonická podpora

Zákaznický servis Small Orange je fantastický. Podle našich zkušeností byly velmi rychlé a podrobné, s dostupností 24/7/365.

Jediný problém? Žádná telefonická podpora. Místo toho se spoléhají na podrobnou znalostní databázi, live chat na webu a e-mail.

Většina ostatních webových hostitelů nabízí telefonickou podporu, takže závažnost tohoto ‘con’ může záviset na vašich osobních preferencích.

3. Špatná pověst řízení

Během našeho zkušebního období A Small Orange obdivoval hlavní úkoly webového hostitele (dostupnost, rychlost a podpora zákazníků). Na internetu najdete další recenze, které tak zářivé nejsou. Naším cílem je vždy poskytnout komplexní přehled a tam jsou recenze, které jsou v rozporu s našimi.

Společnost nemá jen špatnou pověst, pokud jde o recenze.

Několik uživatelů Twitteru se vydalo na sociální platformu, aby negativně hovořili o službách A Small Orange.

Jeden uživatel dokonce tvrdil, že A Small Orange nepřevede v roce 2016 svou doménu na nového webového hostitele.

Malý oranžový Twitter

V roce 2017 se ukázalo, že celková konverzace o A Small Orange je stále stejně negativní, i když s tím nesouhlasíme.

Zde je to, co uživatel Twitteru @jackson_surfs musel říci o společnosti:

Malý oranžový Twitter 2

Malý pomeranč reagoval na oba tweety a zdálo se, že se pokouší problémy napravit.

Malé oranžové ceny, hostingové plány & Rychlá fakta

Malé oranžové ceny a plány

Malý plán: Tento plán stojí 6,51 $ měsíčně. Dodává se s 500 MB úložiště, šířkou pásma 5 GB, 24/7 e-mailem + podporou živého chatu a maximálně 1 doménovým jménem. Pokud se rozhodnete pro tento plán, musíte zaplatit alespoň jeden rok. – Toto je plán, který jsme použili pro testování.

Malý plán: Tento plán stojí 94,60 $ (7,88 $ za měsíc) za rok (nebo 8,80 $ měsíčně) a může být levnější, pokud platíte za rok nebo více najednou. Dodává se s úložištěm 5 GB, šířkou pásma 50 GB, neomezeným jménem domén, e-mailem 24/7 a podporou živého chatu.

Střední plán: Tento plán stojí 136,40 $ (11,37 $ měsíčně) ročně (nebo 16,50 $ měsíčně). Dodává se s úložištěm 15 GB, šířkou pásma 150 GB, neomezeným jménem domén a nepřetržitou podporou e-mailu a živého chatu. Pokud se rozhodnete platit delší dobu jednoho nebo více let, můžete platit méně.

Velký plán: Tento plán stojí 250,80 $ (20,90 $ měsíčně) každý rok (nebo 27,50 $ měsíčně). Dodává se s úložištěm 30 GB, šířkou pásma 500 GB, neomezeným jménem domén a nepřetržitou podporou e-mailu a živého chatu. To také stojí méně, pokud si objednáte na dobu delší než jeden rok.

Všechny jejich sdílené hostingové plány, s výjimkou plánu Tiny, přicházejí s podporou pro neomezené názvy domén, neomezené e-maily, nepřetržitou podporu a SSD.

 • Snadnost registrace: Jedna přihlašovací stránka. Snadný proces registrace.
 • Možnosti platby: Kreditní karta, PayPal.
 • Skryté poplatky a doložky: Žádné skryté poplatky. Pro všechny sdílené balíčky a balíčky distributorů je vynucen limit 10 procent využití procesoru, 5 procent využití paměti, 50 běžících procesů, maximální doba provádění 15 minut, 100 000 celkových uzlů a 500 odchozích e-mailových zpráv za 60 minut..
 • Upsells: Žádné vychýlení. hurá!
 • Aktivace účtu: Okamžitá aktivace účtu.
 • Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu: cPanel k dispozici.
 • Instalace aplikací a CMS (WordPress, Joomla atd.): Softaculous k dispozici pro instalaci jedním kliknutím.

Doporučujeme malou oranžovou?

Ano i ne.

Stabilní provozuschopnost, rychlé načítání stránky a rychlý a přátelský chat se zkušeným zástupcem podpory prokázaly, že A Small Orange ví, co dělají.

Ale bylo tam ale. Pokud byste měli překročit jejich limity, pak by se vaše stránky mohly dokonce stáhnout, což je pro nás nepřijatelné.

Pravděpodobně získáte větší ránu za babku s jedním z našich nejlepších doporučených hostitelů.

Použili jste hosting A Small Orange? Pokud ano, zanechte prosím recenzi níže. Dobré nebo špatné – nezáleží na tom, jak se snažíme udržovat naše recenze transparentní a čestné.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector