Jak se vyhnout tomu, aby nás webový poskytovatel trhal

Výběr řešení hostingu je v nejlepším případě obtížné a v nejhorším matoucí a přitěžující.


Existuje mnoho druhů služeb, různé systémy stanovení cen, spousta rozhodnutí učinit, spousta souvisejících faktorů. Abychom to ještě zhoršili, existují problémy, o kterých možná ani nevíte!

V tomto článku se pokusíme představit některé z jemnějších bodů výběru hostitele, abyste se ujistili, že nejste ošizeni..

Ať už hledáte hostitele pro blog nebo web WordPress, těchto 8 bodů vám pomůže později se problémům vyhnout.

# 1 Používejte známé a spolehlivé počítače

Nejlepší hostitelé na hostingfacts.comNejlepší hostitelé na hostingfacts.com

To by mělo jít před čímkoli jiným. Úctyhodné weby mají také úskalí a přestože mají na rukávech nějaké hnusné triky, jejich cílem není, aby vás úplně vytrhali. Mohou si zahrát nějaký trik s obnovovacími poplatky nebo strukturami služeb, ale na konci dne vám skutečně chtějí poskytnout dobré služby.

Neznámé společnosti, zejména místní malé podniky, mohou hledat rychlý dolar a budou hrát pěkné předprodeje a zapomenout na vás, jakmile budou mít peníze. To není vždy tak, ale je to něco, o čem je třeba si uvědomit.

Naštěstí jsme pro vás provedli veškerý výzkum. Jen jděte do toho a podívejte se na tuto webovou stránku s recenzemi hostingu. Většinu poskytovatelů hostingu jsme roztřídili podle rychlosti a dostupnosti & zákaznická podpora.

Zjistit, zda místní hostitel stojí za váš čas, je o něco obtížnější. Pokuste se najít nějaké klienty a zeptejte se jich, jak se cítí ohledně služby. Najít menší klienty se vždy vyplatí. Hostitelé vždy věnují zvláštní pozornost svým velkým klientům, takže samozřejmě budou mít dobré služby. Pokud všechno ostatní selže, vyzkoušejte jejich službu po dobu jednoho měsíce a zjistěte, co je pro vás.

# 2 Dbejte na poplatky a poplatky za obnovení

Zvýšení cen za obnovení živého chatuObecné ceny se zvýšily. Opravdu?

Někdy může být stanovení cen alespoň intuitivní. Některé společnosti vám nabízejí snížení ceny, které se zdá být konečnou cenou. Dbají na to, aby používali malý typ, což znamená, že tato cena je platná pouze do data obnovení.

Pokud platíte předem na jeden měsíc, dostanete slevu pouze na jeden měsíc. Pokud platíte 3 roky, platí 3 roky. Po datu obnovení vám bude účtována plná cena.

# 3 Neexistuje žádná taková věc jako „NEOMEZENÁ“

Říkat, že máte neomezené cokoli, je přinejmenším nesprávným jménem. Za prvé, nemůžete mít neomezenou šířku pásma nebo úložiště, protože to znamená, že vám společnost umožní – a bude schopná – ukládat sto bilionů teraflopů a vše přenášet na Mars. A to ještě není neomezené.

To, co hostitelé ve skutečnosti znamenají, je to, že vám poskytují stejnou šířku pásma a úložiště, které váš hardware dokáže zvládnout. Termín není měřen, což jednoduše znamená, že nebude měřit vaše použití nebo jej uměle omezovat.

To neznamená, že můžete přenášet všechna požadovaná data přes internet. Pokud máte dedikovaný server s portem 10Mbps, můžete přenášet 10 megabajtů za sekundu. Zdá se to jako hodně, ale stále je to omezené. To se překládá zhruba na 24 TB měsíčně. Pokud vaše firma sdílí vysoce kvalitní 4k video, může vám dojít brzy. Můžete také narazit na významné překážky, pokud získáte nárůsty provozu, které by spotřebovaly více než 10 megabajtů za sekundu.

Toto je univerzální pravda, neexistuje žádná možnost. Pokud máte dedikovaný server, budete muset expandovat, což vás bude stát peníze. Pokud jste v cloudovém plánu, pravděpodobně platíte GB nebo TB, takže zatímco vy dělat mít neomezený plán ve volném smyslu práce, za to budete platit přiměřeně.

# 4 Dejte si pozor na tzv. Poplatky za „nastavení“

poplatky za nastavení hostitele webu15 $ za „nastavení“? Co vlastně nastavili?

A co je důležitější, pozor na nevhodné instalační poplatky. Pokud získáváte dedikovaný server, je pochopitelné, zda jsou s tím spojené náklady na nastavení. Někdo může vlastně fyzicky vstoupit a přidat hardwarové komponenty, které jste si objednali, pokud používáte spravovanou službu, bude muset nastavit software a provádět různé další úkoly.

Pokud používáte jakýkoli jiný typ služby, instalační poplatek není ve skutečnosti ospravedlnitelný, pokud nepožádáte společnost o migraci vašeho webu.

Registrace domény č. 5 není vaše jméno

To je něco, z čeho se mnozí hostitelé provinili. Je super vhodné uchopit doménové jméno prostřednictvím hostitele, protože vše je automatizované. Zadáte doménové jméno, zaplatíte nějaké peníze a rozmach, máte doménu.

Název domény je však legálně vlastněn hostitelem, nikoli vy, alespoň ve všech případech, které jsme viděli. To se hodí k nejrůznějším problémům. Představte si, že máte společnost s dobrým výkonem s velkým obchodem s eCommerce a web nevlastníte technicky.

V praxi to nezpůsobuje tolik problémů, jak byste si mysleli. Pokud víme, hostitelé to většinou dělají, protože je to pro obě strany snazší a také jim to usnadňuje uzavírání účtů, které porušují zákon tím, že kradou obsah nebo zobrazují nezákonný obsah..

Věříme však, že nejbezpečnější a nejprofesionálnější možností je použít registrátora a doménu zaregistrovat sami vlastním jménem. Je jednoduché nasměrovat domény na hostitele a takto vlastnit vše o své společnosti a webových stránkách!

# 6 Ujistěte se, že můžete získat své peníze zpět (v případě potřeby)

Peníze zpět 30 dníObvykle nepožaduji peníze zpět, ale výběr hostitele může být docela obtížný a schopnost vyzkoušet jednoho z nich na pár dní a pak říct ne děkuji, je skvělá pomoc. Mluvili jsme s renomovaným majitelem hostitele, který nás ujistil, že má záruku vrácení peněz, zatímco podle svých vlastních podmínek služby.

Nepochybujeme, že mají dobré úmysly a jednají v dobré víře, ale protichůdné důkazy nejsou něco, co bychom rádi viděli, když mluvíme o plánu $ 350 +.

Někteří hostitelé vám mohou dát měsíc nebo pár dní zdarma, pokud se na ně pěkně zeptáte, promluvíte se zákaznickou podporou a budou vás moci nasměrovat správným směrem. Pokud bychom však byli vy, vybrali bychom webového hostitele, který má zaručeno vrácení peněz minimálně 30 dní. Podívejte se na seznam nejlepších poskytovatelů hostingu, kteří nabízejí vrácení peněz na více než 30 dní.

# 7 Ujistěte se, že dostanete to, za co platíte

Toto je problém, který jsme viděli při hledání spravovaného hostování WordPress. Tento typ hostování vám pravděpodobně pouze umožní nainstalovat weby WordPress, ale celý předpoklad je, že vše od hardwaru po mezipaměť serveru je optimalizováno na WordPress..

Někteří hostitelé nabízejí vyhrazený hosting WordPress / Joomla, ale ve skutečnosti je to pouze přebalení sdílených služeb s „webem“ nahrazeným „WordPress“ nebo „Joomla“..

Mrtvý dárek je cena (vyhněte se levným poskytovatelům hostingu). Nejlevnější řádně spravovaný hosting WordPress začíná kolem 28 – 30 $. Mohou to být stále sdílená prostředí, ale jsou naladěna na WP.

# 8 Host DDOS ochrana pravděpodobně není dokončena

Někteří hostitelé se mohou pochlubit určitou úrovní ochrany DDOS. I když to samo o sobě může být pravda, nemyslíme si, že by vás hostitel mohl ochránit, zejména pokud máte účet na úrovni $ 29 – $ 300. Existuje pouze jeden způsob ochrany před útokem DDOS: a obrovský síť, a máme na mysli obrovský!

Jeho stažení vyžaduje značné zdroje a na ochranu webu 29 $ / měsíc to prostě nestojí. Pokud si myslíte, že DDOS je pro vás vážnou hrozbou, měli byste investovat do něčeho Cloudfare, který má vyšší šanci vás ochránit.

Závěr

Při výběru hostitele je třeba udělat tři věci: ujistěte se, že jdete s renomovaným, používejte zdravý rozum a proveďte svůj výzkum. První z nich povede dlouhou cestu k zajištění stabilního webu. Zdravý rozum je užitečný, když čelíte podmínkám, jako jsou neomezené zdroje nebo nesmysly, které vás jen oslepují při výběru hostitele.

Výzkum je užitečný pro identifikaci vašich vlastních potřeb a pro zjištění, jaké služby dělají. Znalosti jsou vždy vaše nejlepší obrana proti vytržení!

Pokud potřebujete další čtení, zde je infographic, který jsme sestavili: 10 věcí, díky kterým je webhosting dobrý

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map