FatCow Recenze

Logo FatCow


Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
4,08 $ / měsíc

FatCow: Rychlé shrnutí pro lidi, kteří nemají čas (skoro všichni)

Stručně řečeno, FatCow nedoporučujeme z mnoha důvodů, přičemž hlavními důvody jsou bezpečnost a podpora. Projdeme několik problémů, které jsme našli.

Bezpečnostní: V dnešní době je nutné mít certifikát SSL, rozhodně u Googlu upřednostňujících https weby a Chrome aktivně označuje nezabezpečené weby jako „nezabezpečené“… podívejme se na jejich hlavní web

Jo, vidíte, že je to tak, že jejich vlastní web není bezpečný … Opravdu chcete koupit hostingový plán od webhostingu, jehož vlastní web nemá slušný SSL certifikát? To je šílené!

Podpěra, podpora: Existuje poměrně málo stížností na to, jak se jejich podpůrný postoj vznáší, příliš mnoho na to, aby se ignorovalo. Všechno od velkých zpoždění v podpůrných reakcích až po hrubé reakce podpůrných pracovníků.

Rychlost: Jsou pomalé, což je v dnešní době opravdu špatné, protože Google chce rychlé weby a dává jim vyšší pozice ve svém žebříčku … navíc výzkum ukazuje, že můžete ztratit 10% návštěvníků za každou sekundu, kterou se váš web stále načítá … masivní ne-ne!

Takže to, co opravdu říkáme, je … existuje tam mnoho webhostingů, kteří jsou mnohem lepší ve všem! Vyhněte se Fatcow! Místo toho se podívejte na naše srovnání nejlepších webových hostitelů pro USA.

Pokud vás nějak zajímá FatCow, přečtěte si níže.

Výzkum FatCow

FatCow Web Hosting Recenze

FatCow, jaké fantastické jméno! O čem je společnost? FatCow začal již v roce 1998 a poskytuje webhostingové služby pro řadu malých a středních podniků. Je opět ve vlastnictví webhostingového gigantu Endurance International Group (EIG). Uvedený konglomerát vlastní další společnosti poskytující webhosting, jako jsou BlueHost, HostGator, Arvixe a iPage..

Jejich sídlo se nachází v Albuquerque v Novém Mexiku. Společnost má dvě datová centra v okolí Bostonu v Massachusetts. Obě datová centra mají společnou plochu přes 2400 čtverečních stop. Společnost poskytuje různé produkty a služby, včetně jednoho webhostingového plánu (The Original Fat Cow Cow), WordPress Hosting, VPS Services, dedikovaných serverů a Registrace domény.

V určitém okamžiku byl webhostingový časopis FatCow oceněn vítězem ceny „Top 50 Editors Choice Award“. Do července 2009 FatCow oznámila, že jejich kanceláře a datová centra jsou 100% poháněna větrnou energií. To je v souladu s jejich odhodláním jít zeleně. Od roku 2008 do roku 2011 část svého prodeje věnovali divizi rakoviny prsu Americké společnosti pro rakovinu.

Ceny

FatCow poskytuje pouze jeden typ webhostingového plánu. Toto je známé jako původní plán FatCow.

Stanovení ceny FatCow

Tento plán stojí 4,08 USD měsíčně, pokud platíte za smlouvy na 36, ​​24 nebo 12 měsíců. Pokud však chcete platit meziměsíčně, bude vás to stát 5,00 USD měsíčně. To jsou prostě speciální úvodní sazby. Ceny za obnovení hostingu jsou následující:

 • Měsíční období: 14,95 USD měsíčně (účtováno měsíčně; v závislosti na dostupnosti)
 • 12měsíční období: 14,95 USD měsíčně (účtováno 179,40 USD za rok)
 • 24měsíční období: 13,95 USD za měsíc (účtováno 334,80 USD za 2 roky)
 • 36měsíční období: 12,95 USD za měsíc (účtováno 466,20 USD za 3 roky)

Plán vám poskytuje neomezené množství místa na disku. Oodles, jak tomu říkají. To znamená, že nejste omezeni množstvím dat, která umístíte na svůj hostingový účet. Skvělá funkce, pokud potřebujete na svém webu hostit vysoce kvalitní videa a obrázky velké velikosti.

Šířka pásma je také označována jako Oodles. Ano, to znamená, neomezeně. Pokud máte velké množství provozu, je třeba neomezenou šířku pásma přizpůsobit každému prohlížeči webových stránek, se kterým se setkáte. Neobdržíte neobvykle velké množství provozu, zejména v období nejvyšších cen. To je zvláště užitečné, pokud máte velký počet návštěvníků webových stránek každý den.

Neomezený počet poštovních schránek je další funkcí, kterou můžete využít. Každá poštovní schránka má kapacitu 500 MB nebo 10 000 e-mailových zpráv (podle toho, co nastane dříve). To znamená, že můžete dát každé osobě odpovědné za váš web (nebo firmu) vlastní e-mailové účty.

Dostanete zdarma doménové jméno, které vám může ušetřit pár babek z kapsy. Dostanete také bod & klikněte na nástroje pro vytváření webových stránek, které vám umožní vytvářet profesionálně vypadající weby bez nutnosti kódování a zkušeností. Průvodci instalací aplikací vám pomohou přidat různé aplikace na váš web pomocí snadno postupných pokynů krok za krokem.

Svůj web můžete také bezplatně převést, pokud ho máte v jiné společnosti. Ušetří vám pár babek. Navíc mají zdarma také! Dostáváte reklamní kredity Google 100 USD a reklamní kredity Bing 100 USD. To je užitečné, pokud inzerujete svou firmu v těchto vyhledávačích.

Pokud chcete prodávat online, máte k tomu mnoho funkcí. Patří sem ShopSite Online Store, možnost přijímat kreditní karty, integrace nákupního košíku PayPal, PowerPay a Shared SSL. Dostupné aplikace zahrnují WordPress, Gallery2, phpBB, GBook, Joomla !, a nástroje pro průzkum, průzkum a čítače.

Možnosti podpory

FatCow vám nabízí celou řadu možností podpory. Mezi ně patří následující:

 • Telefonická podpora
 • Online live chat
 • Znalostní báze

Jejich znalostní báze zahrnuje odpovědi na nejčastější dotazy a návody k používání (nebo správě) jejich produktů a služeb. Telefonická podpora a online live chat jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Pokud jde o recenze, jejich zákaznická podpora je velmi špatná. Většina lidí byla naštvaná dlouhými čekacími dobami a dlouhým zpožděním mezi odpověďmi. Zástupci nebyli informováni o svých produktech a službách. Někteří byli dokonce hrubí, když byly uprostřed rozhovoru přerušeny čáry. Vypadá to, že vynikající služba zákaznické podpory, kterou FatCow slíbil svým zákazníkům, byla porušena.

Klady

Využití webhostingových služeb FatCow má výhody. Níže jsou některé z nich:

Neomezené místo na disku

S jejich balíčkem získáte neomezené množství úložiště. Nemusíte občas přemýšlet o vložení souboru X do svého hostovacího účtu. V případě potřeby můžete umístit neomezené množství velkých souborů.

Nevýhody

Tolik nevýhod …

Špatná podpora zákazníků

Přestože vám poskytují telefonický i živý chat, stále jim chybí robustní podpora zákazníků nezbytná k potěšení zákazníků. Většina lidí byla naštvaná dlouhou čekací dobou a zpožděním mezi odpověďmi. Jejich tým zákaznické podpory nebyl informován o produktech a službách společnosti. Slabá podpora zákazníků je jistě nevýhodou, kterou bychom chtěli vzít na vědomí.

Pomalé rychlosti načítání

Slíbili „neomezené“ věci na téměř všechno. Ano, to je velké plus. Nevýhodou je, že poskytují webům nízkou rychlost načítání ve srovnání s průměrnou hodnotou.

Pokud je rychlost načítání vašeho webu nízká, povede to k nízkému hodnocení vyhledávače. Důvodem je, že Google upřednostňuje weby s vyšší rychlostí načítání ve srovnání s pomalými. Slabá zkušenost uživatelů je navíc výsledkem pomalých rychlostí načítání. Vaši diváci budou s vaší webovou stránkou frustrováni a pravděpodobně půjdou na jinou webovou stránku, která uspokojí jejich potřeby.

Nekonzistentní doba provozu

Jednou nevýhodou práce s FatCowem je jejich nekonzistentní záznam o dostupnosti. No, stejně nezaručovali provozuschopnost! Společnost bez záruky dostupnosti je jedním z poskytovatelů, kterého byste se měli vyhnout.

Většina recenzí uvedla, že existují chvíle, kdy FatCow poskytla dobrou dostupnost. I když existují dny (nebo dokonce měsíce), ve kterých dochází k prostojům. Je to jako jízda na horské dráze a nevíte, jestli by byl určitý den dobrý nebo ne.

Jízda na horské dráze není něco, co byste chtěli pro svůj web v pořádku? Nechcete se hádat každý den jen proto, abyste věděli, zda váš web bude nefunkční. Kromě toho by nekonzistence vedla také k nekonzistenci v prodeji a horších frustrovaných zákazníků.

Ne opravdu neomezeně

Ano. V sekci profesionálů jsme přidali, že nabízejí neomezenou šířku pásma, e-maily a úložiště. Ale tady je nevýhoda: není to opravdu neomezené. Když jste překročili skutečný limit, ve kterém si společnost FatCow myslí, že jste toho příliš vyčerpali, bude váš účet pozastaven. Ouch!

Chcete, aby byl váš účet pozastaven? Výsledkem bude nepřístupnost vašich webových stránek. Pokud k tomu dojde, ztratíte mnoho zákazníků. A samozřejmě byste ztratili MNOHO tolik potřebných prodejů. Navíc musíte hodně projít (např. Mluvit se zástupci společnosti FatCow), abyste svůj účet nezastavili. Fajn! Příliš mnoho pro něco, co se nazývá neomezeně, správně?

Závěr

Bohužel DOPORUČUJEME FatCow. Poskytují neomezené funkce na hodně. VUT v Brně ale postrádají nejdůležitější vlastnosti, které musíte v hostitelské společnosti hledat.

 • Chybí jim vynikající systém zákaznické podpory.
 • Chybí jim stálá nadprůměrná doba provozu.
 • Navíc neposkytují záruku dostupnosti.
 • Chybí jim nadprůměrná rychlost načítání webových stránek.

Jednoduše řečeno, postrádají spolehlivost, rychlost, výkon a podporu – čtyři věci, které potřebujete ve webhostingové společnosti … vřele doporučujeme hledat jiného hostitele, na kterém bude váš web vytvořen, podívejte se na naše oblíbené oblíbené webhostingové společnosti.

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Date 2018-08-23Reviewed Item FatCowAuthor Rating 11 hvězdičkašedášedášedášedáNázev produktu FatCowPrice
4,08 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map