Digitální revize Pacifiku

Digitální Pacifik

Slušný uhlíkově neutrální hosting, dobrá podpora zákazníků, funkce jsou méně než hvězdné…


DigitalPacificLogo

Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
6,90 $ / měsíc

Digitální Pacifik: Rychlé shrnutí pro lidi, kteří nemají čas (skoro všichni)

I když je digitální Pacifik dobrým hostitelem podle australských standardů, pokud je porovnáme s naším současným oblíbeným webovým hostitelem SiteGround, rychle si všimnete několika rozdílů, přičemž hlavní jsou nedostatek globálních datových center (v Sydney mají pouze 1 primární, SiteGround má po celém světě poměrně málo, což vám dává globální dosah), a nedostatek plánů hostování zaměřených na WordPress (více než 25% celého internetu běží na WordPress a váš web bude pravděpodobně také, takže je to docela důležité), a místo na disku (jejich základní plán umožňuje pouze 1 GB, SG nabízí 10 GB).

Líbí se nám, jak čistý a zelený digitální Pacifik je, a jejich výkon je rozhodně dost dobrý na to, aby hostoval většinu webů, a stupnice pěkně rostou v ceně. Co se nám však nelíbilo, bylo to, jak málo je zahrnuto do jejich základního plánu (což je cena nad plány většiny konkurentů)..

Jak již bylo zmíněno, přichází pouze s 1 GB místa na disku, ale opravdu zvláštní je nedostatek podpory databází MySQL, které musíte spouštět slušné CMS, jako je WordPress nebo Joomla. Díky tomu je základní plán vhodný pouze pro malé statické weby html, jako jsou weby typu brožury nebo zástupné weby.

Naše doporučení tedy jde spíše o SiteGround než o Digital Pacific, protože SiteGround má funkce jako 10 GB místa na disku, SSL zdarma, CDN zdarma, migrace zdarma, mají po celém světě více datových center (globální dosah), VELKÁ podpora , a oni jsou oficiálně doporučeni WordPress (velmi málo hostitelů může tvrdit, je to docela působivé), jsou to opravdu ne-inteligence, podívejte se na naše SiteGround recenzi zde!

Stále se zajímáte o digitální Pacifik, přečtěte si níže.

digitální pacifický výzkum

Digitální Pacifik Recenze

Společnost Digital Pacific byla založena v roce 2000 a je zkušeným australským poskytovatelem hostování s neutrálními uhlíky, který se zaměřuje na kvalitní služby a spokojenost zákazníků. Tato společnost se sídlem v Sydney neposkytuje nic jiného než spolehlivá řešení hostingu – přizpůsobená tak, aby vyhovovala a překračovala dnešní potřeby zákazníků. Zde jsou některé z klíčových hodnot společnosti:

 • Intuitivní a kvalitní služby hostingu za rozumnou cenu
 • Vytváření dlouhodobých vztahů s klienty
 • Pochopení potřeb zákazníků
 • 24/7 zákaznická podpora po celý rok

Nabízejí širokou škálu hostingových služeb od sdíleného a VPS hostingu až po dedikované servery. Tyto služby umožňuje kvalifikovaný a zkušený tým profesionálů společnosti Digital Pacific. Ať už jste malá nebo střední firma hledající nejlepšího australského webového hostitele pro stavbu svého firemního webu, tato společnost má co nabídnout!

Hostingové služby

Jen málo věcí, které dělají Digital Pacific vyniknout z davu:

 • S více než patnáctiletou zkušeností je společnost Digital Pacific jednou z prvních společností, které začaly nabízet webhostingová řešení v Austrálii.
 • Mají skvělý záložní systém, který ukládá vaše webové stránky, databáze a e-mailové soubory 3krát denně!
 • Společnost Digital Pacific používá hardware společnosti Dell se zrcadlovými jednotkami na vysoké úrovni, aby byla zajištěna stabilita, výkon a životnost serveru.

Ceny

digitální pacifické ceny

Jak již bylo zmíněno, jejich základní plán není ve skutečnosti něco, k čemu se chcete přihlásit, pokud plánujete, že plánujete statický web html, jako je zástupný web, dokud se váš skutečný web nezapne. Takže další plán nahoru je 9,92 $, pokud platíte ročně, tento plán umožňuje MySQL databázím, takže můžete použít své oblíbené CMS jako WordPress nebo Joomla. Mají také obchodní plány, kde začneme vidět funkce, které jsou srovnatelné s našimi nejlepšími hostiteli, jako je SiteGround nebo A2 Hosting.

Sdílený webový hosting pro firmy

Toto je jejich nejzákladnější hostingový plán pro firmy. Jedná se o sdílený hosting, což znamená, že váš web bude umístěn na serveru s řadou dalších webů. Protože budete mít mnoho sousedů, budete sdílet zdroje serveru společně. Teď vás to neděsí, mluvíme o super výkonných serverech, které zvládnou více než jeden web. Pokud chcete pro svou společnost otevřít blog nebo mít firemní web, plán obchodního hostingu Digital Pacific bude pokrýt vaše potřeby. A pokud náhodou zjistíte, že toto řešení není dost dobré, můžete snadno upgradovat na lepší hostingový plán.

Zde je přehled toho, co získáte:

 • Snadné použití cPanel.
 • Zákaznická podpora 24/7.
 • Schopnost měnit plány bez obav ze smluv nebo sankcí.
 • Vaše webové stránky budou hostovány na australských serverech – vše spravuje a provozuje společnost Digital Pacific.

Tento hosting začíná na 6,90 $ měsíčně (ve srovnání s $ 4,95 / měsíc). Doporučujeme však jejich plán „Business Basic“, který obsahuje 25 GB úložného prostoru, 100 GB měsíční přenos a neomezený počet e-mailů. Kromě tohoto základního plánu můžete získat Business Standard, Advanced of Pro. Jsou dražší, ale rozhodně stojí za to navíc – v případě, že hledáte větší úložiště a šířku pásma.

VPS Hosting

Pokud jste po zvýšeném výkonu a úplné kontrole nad svým serverem, měli byste zájem o hostingový plán Digital Pacific VPS. Poskytuje vám plně funkční virtuální server s nainstalovaným operačním systémem, který můžete spravovat nezávisle. Existují dvě možnosti hostování VPS:

 • Samostatně spravovaný VPS, což znamená, že získáte virtuální server a to je vše. Pokud chcete instalovat věci, řešit problémy nebo pouze provádět pravidelnou údržbu, musíte najmout správce systému nebo všechny tyto věci provést sami. Tento plán stojí kolem 45 dolarů měsíčně.
 • Managed VPS vám umožní zaměřit se na podnikání, zatímco odborníci z Digital Pacific se zabývají technickou stránkou věcí. Tento plán začíná od 74 USD měsíčně.

S oběma těmito plány získáte:

 • VPS cPanel
 • Nastavení zdarma
 • Volné místo pro zálohování

Vyhrazený hosting

Dedikovaný hosting je určen pro velké hráče na trhu. Místo toho, abyste měli virtuální server, který sdílí zdroje s jinými virtuálními stroji na jednom fyzickém serveru – což je případ hostování VPS, získáte výkonný fyzický server sami. To je stejně dobré jako v hostitelském světě. Tento plán je ideální pro provoz webové aplikace náročné na zdroje nebo velkých webových stránek elektronického obchodování. V rámci tohoto plánu máte nárok na:

 • Rychlé nastavení
 • Nejnovější hardware na podnikové úrovni od společnosti Dell
 • Vyhrazená správa a podpora aktualizací a zabezpečení
 • Rychlá podpora

Specializované hostingové plány Digital Pacific začínají na 99 USD.

Závěr

Jak je uvedeno v souhrnu, jsou to slušní hostitelé a jsou šetrní k životnímu prostředí, ale kvůli jejich nedostatku databází MySQL (tedy bez WordPress nebo Joomla) ve svém základním plánu (který se stanoví jako plán, který by měl mít podporu) ), nedostatek zámořských serverů a nízký diskový prostor, doporučujeme vám podívat se na alternativní možnosti, jako je A2 Hosting nebo SiteGround.

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Date 2016-02-28Reviewed Item Digital PacificAuthor Rating 31 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkašedášedáNázev produktu Digital PacificPrice
AUD 6,9

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector