9 Nejlepší poskytovatelé hostingu cPanel v Kanadě v roce 2020

Ať už jste začátečník nebo veterán webmastera, cPanel je jedním z nejúčinnějších rozhraní pro správu vašeho webu. Zatímco cPanel obsahuje rozhraní point-and-click, je klíčem k hladkému a snadnému ovládání.


Díky tomu je navigace ve většině věcí na vašem webu čistá blaženost. V celém odvětví se cPanel stal téměř průmyslovým standardem. V tomto článku se podíváme 9 z nejlepších poskytovatelů hostingu cPanel v Kanadě.

Proč cPanel? Základy cPanelu

cpanel hosting vektorový obrázekPřed skokem do různých hostitelů je však definice určitě v pořádku. CPanel je all-in-one hub, který nabízí překvapivé množství energie, bez ohromujících nováčků.

Jeho rozhraní připomíná čisté rozložení ikon založené na ikonách pro ovládání vašeho webu, což z něj činí zcela intuitivní zážitek. Většina lidí často zaměňuje cPanel za jednoduché zkrácení „ovládacího panelu“.

I když je to pravda, cPanel je skutečný produkt. Jeho snadné použití ho odlišuje od nejlepšího ovládacího panelu pro webhosting. Jednoduše řečeno, cPanel je nejlepší způsob, jak spravovat své stránky pod kapotou. Funguje na Linuxu, což znamená, že jej může provozovat většina serverů, nabízí dostatek energie, a zabalí celou sadu do snadno použitelné rozhraní.

Pokud jste se dosud nehlásili na naše hlavní recenze nejlepší webhostingové služby pro Kanaďany si prosím přečtěte tuto příručku.

Nejlepší poskytovatelé hostingu cPanel v Kanadě – recenze do roku 2020

1. SiteGround – ten, který chcete

SiteGround je výjimečné zvíře, skrytý klenot na trhu webhostingů – a ten, který jsme měli štěstí objevit před lety. Má nepřekonatelný závazek v oblasti inovací, díky čemuž je poskytovatelem cPanel hostingu pro malé podniky crème de la crème.

Mnoho vlastníků firem tvrdí, že je to nejlepší volba pro hostingové služby cPanel. Připouští se, že je to o něco dražší než někteří jiní poskytovatelé hostingu cPanel, ale stojí za to každý cent.

Kromě toho, hostingové služby zahrnují následující výhody:

Sleduje vaše každodenní zranitelnosti

Koncept využívání internetu k šíření informací může s sebou někdy přinést obrovské množství rizik.

Na začátku seznamu je chyba zabezpečení.

S funkcí SiteGround si můžete být jisti, že budete mít při každém procházení webu vysokou bezpečnost.

Je to velmi rychlé

Každý hostitel pravděpodobně touží po tom, že je extrémně rychlý, a to je v pořádku, pokud je to pravda. Ale pojďme střílet rovně – pokud si nemyslíte, že jsou něco víc než záludní prodejci, některá tvrzení nestojí za papír, na kterém jsou napsáni.

Ve skutečnosti je většina nároků jen to: nároky. SiteGround si uvědomuje, že při rozšiřování seznamu odběrů nepotřebujete žádné pozdržení, aby vám zajistilo radost pozoruhodné rychlosti (a doba provozu) 24 hodin denně.

Poskytuje výjimečnou spokojenost zákazníků

Pokud by služba SiteGround nebyla s podporou zákazníků na poloviční úrovni, pravděpodobně by za ta léta neobdržela více ocenění za zákaznickou podporu. Od bytí výjimečně rychle při řešení technických problémů k rychlému vyřešení problému je do značné míry vše vyladěno, aby byl zajištěn hladký chod.

Kromě toho, že byli pohotoví, jsou i jejich podpůrní zaměstnanci také velmi přátelští. Takže budete mít vždy pocit, že chatujete s přítelem. Jediným rozdílem je, že tento přítel ve skutečnosti záleží na tom, abyste optimalizovali možnosti svého webu stejně jako vy.

99,5% spolehlivost provozu

Dobrý hostitel cPanel má velmi malé prostoje. Spolehlivost se často přehlíží, ale může to způsobit hlavní problémy vaší firmy.

Neříkám, že jste úplně mimo dosah, pokud jde o prostoje, ale SiteGround zajišťuje, že budete informováni o těch časech, kdy se na vašem webu vyskytují prostoje..

Z těchto důvodů (a mnoha dalších, na něž se vztahuje naše hodnocení SiteGround), jsme byli léta šťastnými zákazníky – a nevidím, že se to brzy změní.!

2. A2 Hosting

A2 Hosting je dalším skvělým poskytovatelem cPanel hostingu. Pokud nejste velkým zábavou Site Ground, A2 Hosting je další solidní volba. Vyznačuje se čestnějším pohledem na cPanel, jenž se s předpokládaným designem kroutí.

Design shromažďuje tunu informací v malém prostoru, aniž by byl příliš ohromující, což je docela výkon. Přes mírně neohrabaný proces nám recenze A2 Hosting ukazuje, že mají vynikající implementaci cPanelu.

A nejlepší na tom je, že v Kanadě funguje dobře. Ve skutečnosti bych řekl, že to funguje pozoruhodně dobře, vzhledem k tomu stojí méně než SiteGround, což znamená, že budete platit nižší cenu za v podstatě všechny stejné funkce a výhody, které získáte s funkcí SiteGround.

A aby se zajistilo, že se nikdy nebudete muset starat o to, zda se váš web zobrazuje správně, A2 Hosting zajistil, že váš web bude hostován na velmi spolehlivé servery.

3. Dynamický hosting

Dostaneme se k věci: Dynamický hosting není zrovna nejlepší volba, ale není to úplně špatné.

Ve skutečnosti bych řekl, že je to určitě hostitel překračuje očekávání. Poté, co byli v tomto odvětví od roku 1999, vědí, že hosting je naruby a že znalosti se projevují v kvalitě jejich služeb.

Na tomto hostiteli se nám nejvíce líbí to, že kromě poskytování 24/7 podpora, také do hodiny dohlížejí, aby se ujistili, že jste spokojeni.

Dynamický hosting vám zajistí:

100% spolehlivost provozu v síti

Dynamic Hosting má spolehlivý tým podpory, který dohlíží na všechny vaše servery, aby zajistil, že dostanete nepřetržitý provoz.

Okamžitá odpověď

Dynamický hosting ví, jak moc se vám nelíbí čekat na odpověď, když se věci pomalu rozpadají. Takže ano odborníci po ruce, kteří jsou vždy k dispozici 24 hodin denně pro zajištění okamžité reakce.

Netřeba dodávat, že také půjdou nad rámec toho, aby obnovili zálohu a našli řešení případných problémů s konfigurací.

Bezpečnostní skenování a odstranění malwaru

Většina poskytovatelů hostingu cPanel vám slíbí nebe a zemi a ujistí vás, že budete pokaždé absolutně chráněni.

Téměř vždy se však budete cítit, jako byste chodili po tenkém ledu. Dynamický hosting zajišťuje, že se vám bude líbit 100% zabezpečení kdykoli je to potřeba. Bez obav. Žádné potíže.

30denní 100% záruka vrácení peněz

Možná se divíte, proč bychom vám přinesli záruku vrácení peněz, a přesto by dynamický hosting měl být v ideálním případě jedním z nejlepších poskytovatelů hostingu cPanel v okolí.

A ano, je to jeden z nejlepších.

Bohužel to nemusí uspokojovat každou potřebu. Také, pokud právě zkoušíte hostitele, je dobré to vědět pokud nejste spokojeni, můžete své peníze získat zpět se službou.

4. GreenGeeks

Abychom byli spravedliví, zatímco jsme se bavili o Site Guard, musím přiznat, že existuje spousta dalších hostitelů cPanel, které jsou nabité úžasnými funkcemi. Začátek seznamu je Green Geeks.

Poskytuje odbornou podporu 24 hodin denně, 99,9% záruku dostupnosti a 30denní záruku vrácení peněz pouze v případě, že se vám tolik nelíbí.

Díky GreenGeeks se cítíte nadšení při spuštění webové stránky. Ekologická společnost je ve své třídě. Své rychlý, škálovatelný a ekologický hosting které jen několik dalších společností zmiňuje.

Nejlepší část? Používá také cPanel. Administrace je vlastně docela stará, s ikonami s nižším rozlišením odhalující její věk. Vzhled se však snadněji používá. Ikony vyniknou více směle na stránce namísto přizpůsobení se univerzálnímu barevnému schématu.

Je to základní vzhled cPanelu a ve srovnání s přepracováním z HostGatoru trochu klesá. Stále je však v nejlepším případě jednoduchá a poskytuje vám čisté rozhraní pro správu webu.

5. HostGator

Chápu to. Pravděpodobně jste zvědaví, co mají spojenci s hostingem cPanel. Přál bych si, abych měl odpověď…

Ale když jsme tady, uvidíme co HostGator možná bude muset nabídnout, pokud jde o hosting cPanel. Pro začátek je to výběr hostitele pro tisíce online firem a blogů.

Díky tomu je bezpochyby další nejlepší volba. Tento hostitel se nám obzvláště líbí, protože poskytuje vynikající spolehlivost při provozu a to vše za výrazně nízkou cenu.

Je také snadno škálovatelný a má velmi spolehlivý tým podpory, který je vždy ochoten pomoci, když se vyskytnou problémy.

HostGator investoval obrovské prostředky do vylepšování cPanelu. Je vybaven a jedinečný, proprietární design na cPanel pomocí rozhraní, které známe a milujeme, a vylepšování. Je to bezpochyby jeden z nejlepších v této lize, který má již super duperijní design a převyšuje jej.

Rozhraní cPanel je do značné míry podobné každému jinému cPanel. Má oddíly naskládané na sebe a nabízí skvělé ikony strategicky umístěné pro různé možnosti.

Co je ale v pohodě na hostGatoru, je to, že mají vyhledávací lištu nad cPanelem a další vyhledávací lištu na horní straně celé stránky, kde můžete prohledat znalostní základnu HostGator, pokud nemůžete najít to, co hledáte. Je to malé vyladění, ano, ale díky tomu je cPanel hostGator uživatelsky přívětivější než ostatní hostitelé cPanel.

Dalším prvkem, který se nám na HG’s cPanel velmi líbí, je to, že se napojuje na tržiště MOJO a obsahuje sekci nastavenou na levé straně, která vám umožňuje navigovat na trh bez nutnosti otevírat další kartu.

Tato funkce vám umožňuje procházet produkty, jako jsou témata a doplňky ve vašem cPanelu.

6. WP Engine

Znovu zopakujeme toto zjištění Poskytovatel hostingu cPanel je klíčem k optimalizaci možností vašeho webu.

Studna, WP Engine je dalším úžasným hostitelem, který vám pomůže dosáhnout všech cílů vašich stránek. Pokud hledáte cenově výhodnějšího a dostupnějšího hostitele, WP Engine rozhodně není tak levný, ale pokud jde o hosting cPanel, je lídrem na trhu..

Plus, to je nejrychlejší hostingová společnost v Kanadě, bar žádný. WP Engine má také detekci hrozeb v reálném čase, která aktivně blokuje jakékoli hrozby pouze v případě, že se váš web napadne, pokud se někdy napadne..

I když to není nejlevnější ve městě, cenová značka je zaručena s ohledem na vše, co dostanete. Navíc se může pochlubit také pozoruhodnými rychlostmi a neustálým provozem, pokud ovšem společnost nekomunikovala jinak.

7. HostPapa

Pokud hledáte cenově výhodného hostitele cPanel, HostPapa je jednou z nejlepších dostupných možností.

Ve srovnání s některými dalšími hostiteli, které jsme zmínili, je to trochu odnože, ale není to hrozné. Zajišťuje, že v době, kdy je to nejdůležitější, nejsou absolutně žádné prostoje.

Tento hostitel také poskytuje odbornou podporu v případě, že se něco pokazí nebo v případě naplánovaného výpadku, který pomůže hladce běžet.

Kromě toho poskytuje ochranu soukromí domény a zajišťuje, aby vaše informace zůstaly bezpečné a zdravé.

8. HostUpon

Další je HostUpon. Věc, která je nastavena HostUpon na rozdíl od jiných hostitelů cPanel je to, že společnost nabízí různé možnosti získání podpory. To zahrnuje telefonickou podporu, online live chat, odesílání vstupenek a stav 24 hodinové sítě.

Je také zcela jasné, že již nějakou dobu hostili, takže si můžete být jisti, že od zkušených odborníků ve hře dostanete to nejlepší. Přidejte to do pozoruhodné rychlosti a uzamčené v cenách, a uvidíte, že HostUpon je určitě vítěz.

9. Webhosting Kanada

Umístěný v Montrealu, WHC.ca poskytuje hostingové služby cPanel zhruba deset let.

S tolika zkušenostmi si můžete být jisti, že v podstatě získáváte spolehlivé služby od hostitele, který je v jejich hře prakticky dobrý.

Tento hostitel poskytuje 24/7 odborná podpora zákazníků abyste měli vždy zajištěno pokrytí a měli datová centra ve Vancouveru a Montrealu, což znamená vyšší rychlosti načítání.

Navíc je to také pozoruhodně levné.

Naše kritéria výběru hostingu cPanel

Umístění serveru

kontrolní seznam vektorUmístění serveru se většinou přehlíží, ale výrazně ovlivňuje dobu načítání. Čím je server blíže uživatelům, tím rychleji je odesílat nebo přijímat jakékoli informace.

Uptime

Pokud se svým zákazníkům nechcete z důvodu prostojů ztratit tvář, měla by být při výběru poskytovatele hostingu cPanel rozhodně spolehlivost v provozu..

Podpěra, podpora

Dále je třeba zvážit podporu. Podpora je zde ideální, protože i když jste možná najali nejlepšího hostitele ve městě, nemůžete opravdu ovládat možnosti problémů, které se tu a tam objevují..

Pokud však hostitelský poskytovatel cPanel má skvělý tým podpory, můžete si být jisti, že pomoc získáte kdykoli ji budete potřebovat.

Ceny

Je zcela jasné, že hostitelé cPanelu stojí docela penny. A pokud máte rozpočet, možná nebudete ochotni zaplatit tolik, kolik požaduje většina poskytovatelů. Proto budete hledat nejlevnější možnost v okolí.

Přestože můžete ušetřit jeden nebo dva dolary, můžete se také potýkat s problémy se sítí a zranitelností vůči narušení a spamu.

Jak se říká, dostanete za co zaplatíte. Abychom zajistili, že získáte kvalitní služby a stále zůstáváte ve svých prostředcích, zahrnuli jsme také několik nepříliš drahých hostitelů. Takto to bude pro vás stále výhodná situace.

Zabalení

To je vše, lidi! Devět z nejlepší poskytovatelé hostingu cPanel zjistíte to. To je spousta hostitelů, o kterých přemýšlíte …

Ale nedělejte chybu – budou se divit, pokud jde o optimalizaci schopností vašich stránek.

Hodně štěstí při rozšiřování vaší firmy a optimalizaci vašich stránek!

Reference a obrazové kredity:

  • iStockPhoto.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map