3 nejlepší společnosti poskytující hosting pro Kanaďany v roce 2020

Provozujete webovou agenturu pro vývoj nebo design?


Chcete vydělat dalších $ 1 000 + / měsíc a dělat (téměř) žádnou práci vůbec?

Pokud ano, budete chtít poslouchat.

Ne, nemluvím o nějakém špinavém schématu MLM, který bude vyžadovat počáteční investici ve výši 2 000 $ a bude mít za následek nevyhnutelné odcizení každého, koho držíte drahá (alespoň … každý, kdo si nechce koupit váš svinstvo).

Mluvím o hostující prodejce.

A může to být jen ta nejúžasnější věc od nakrájeného chleba (i když jsem stále zmatená, proč by to mělo být v pohodě … je to jen chléb?)

Co je to hosting hostitelů a proč by mě to mělo zajímat?

Reseller hosting je relativně jednoduchý koncept, který může generovat značné množství příjmů pro vaši digitální agenturu s nominálním úsilím.

Funguje to takto:

Řekněme, že v současné době máte seznam 100 malých webových klientů, kteří všichni chtějí rychlé, spolehlivé a snadno použitelné webhostingové služby. Vzhledem k tomu, že vás již vědí, rádi a důvěřují vám, protože jste (doufejme) pomohli navrhnout ohromující a intuitivní web, budou přirozeně více nakloněni ke koupi hostingu namísto použití hlavního hostitele.

Takže zamíříte k jednomu z prodejců, který se chystáme doporučit, a zakoupíte hostingový balíček pro distributory, který vám umožní přístup k 600 GB šířky pásma a neomezenému počtu domén za pouhých 20 $ / měsíc.

Poté můžete jít a nabídnout své hostingové služby za rozumnou cenu, řekněme, 10 $ / měsíc (za předpokladu, že dotyčný web využívá pouze 6 GB šířky pásma), vydělávat vám celkem čistý zisk 980 $ / měsíc za to… no téměř nic.

Docela v pohodě, správně?

Myslíme si to.

A abychom vám pomohli zahájit váš vpád do světa generování pasivního příjmu prostřednictvím hostování prodejců, sestavili jsme tento rychlý průvodce, který vám pomůže přesně určit, co byste měli hledat u poskytovatele distributora, jakož i naše 4 nejlepší doporučení pro nejlepšího prodejce hostitelé.

Pojďme se ponořit.

TL; DR. Pokud chcete začít s nejdostupnějším balíčkem, který bude stále poskytovat spolehlivé doby provozu a rychlosti načítání (a spoustu dalších dobrot), budete chtít použít A2 Hosting.

Pokud jde o hosting pro distributory, A2 nabízí bezkonkurenční 80 GB místa na disku, 800 GB šířky pásma a vyhrazenou IP za pouhých 13,99 $ / měsíc (po dobu úvodní nabídky).

Pokud chcete všechny šťavnaté detaily za tímto doporučením nebo raději použít jinou hostingovou službu … Pak si jen přečtěte (co dalšího budete dělat? Podívejte se na kočičí gify)

Každopádně … zpátky do práce.

Proč byste nám měli důvěřovat??

Studna…

Již více než deset let prodáváme hostingové služby našim vlastním klientům (více než 900 z nich) a máme velmi zájem o nalezení nejdostupnějších a nejspolehlivějších prodejců na trhu.

Ale to není všechno.

Během našeho desetiletého působení v pozici špičkových vývojářů webových stránek jsme měli jedinečný přístup k velkému množství údajů, které prostě nejsou dostupné široké veřejnosti. Zde můžete vidět živé sledování. Přečtěte si více o našem čtyřkrokovém procesu výzkumu zde.

Zaznamenávali jsme doby provozu, rychlosti načítání, interakce se zákaznickým servisem a další po dobu 9 let a my jsme měli své vlastní #geniuses kompilovat a sdílet tato data zde, abychom vám mohli poskytnout ty nejneobjektivnější a nejpřesnější možné informace.

Kromě toho jsme Kanaďané. ��

Co hledat u webového hosta distributora

Všichni poskytovatelé hostingu pro distributory nejsou vytvořeni stejně, a nejrychlejší způsob, jak neodvolatelně piss z vaší stávající klientské základny a navždy ztratit jejich důvěru je zvolit nejlevnějšího prodejce, kterého můžete najít, abyste maximalizovali své zisky.

Ve světě distributora a sdíleného webhostingu jsou slova „levný“ a „svinstvo“ do značné míry synonymem … proto byste se měli za každou cenu vyhýbat popsaným „bezplatným“ webovým serverům. Přestože se chcete ujistit, že váš vybraný poskytovatel je cenově dostupný, budete také chtít zajistit, aby splňovali následující kritéria.

Spolehlivé doby provozu

Nemá smysl provozovat web, pokud dotyčný web není online dostatečně dlouho na to, aby potenciální zákazníci mohli skutečně přistupovat k libovolnému obsahu.

Určitě budete chtít mít jistotu, že každý hostitelský prodejce, který vyberete, nabízí zaručené doby provozu nejméně 99%, abyste nedostali 127 telefonních hovorů ve 2 hodiny ráno od nespokojených klientů, jejichž webové stránky již nefungují..

Rychlá doba načítání

Vzhledem k tomu, že průměrný uživatel bude čekat jen 3 sekundy, než se web načte, než opustí vyhledávání a použije jiný zdroj, záleží na rychlosti vašeho webu (a webů vašeho klienta). A hodně na tom záleží.

Dobré pravidlo je, že chcete, aby jakýkoli prodejce hostující služby poskytují časy zatížení pod 1 000 Ms (i když služby, které doporučujeme, jsou mnohem rychlejší než toto).

Skvělá podpora zákazníků

Pokud provozujete jeden web, šance na setkání s nějakým problémem nebo škytáním, které vyžaduje pomoc zástupce zákaznické podpory, se pohybují kolem 100% (blíže k 114,2%, pokud jsme přesní ��). Pokud prodáváte desítky nebo dokonce stovky hostingových balíčků, tyto kurzy rostou exponenciálně.

Než budete investovat do jakéhokoli hostujícího balíčku pro distributory, měli byste se ujistit, že jsou efektivní 24/7 živá zákaznická podpora aby vám pomohl v nevyhnutelné události, že se něco pokazí.

Přizpůsobitelnost

Každý klient a zákazník, kterého aktuálně obsluhujete, bude mít jedinečné potřeby webhostingu. Některé z nich budou potřebovat větší šířku pásma než ostatní a některé budou vyžadovat speciální funkce a bezpečnostní protokoly které nejsou standardem pro většinu hostingových služeb.

Je to tak nezbytné, aby poskytovatel hostingu distributora, kterého si vyberete, měl vysoký stupeň přizpůsobitelnosti takže můžete přizpůsobit hostingové balíčky svého klienta jejich konkrétním potřebám.

Nyní, když víte, co hledat u vysoce kvalitního poskytovatele hostingu prodejců, pojďme se pustit do našeho osobního doporučení. (Ale nebojte se, každý z těchto webových hostitelů splňuje nebo překračuje všechna výše uvedená kritéria.)

Top 3 hostující prodejci v Kanadě

# 1. A2 Hosting

Hostitel bohatý na web / e-mail (s mírně vyšší cenovkou)

A2 HostingČas načítání: 601s
Uptime: 99,99%
Náklady: 13,19 $ / měsíc
Úložný prostor: 30 GB
Podpěra, podpora: 24/7 365 Live Chat
Záruka vrácení peněz: Ano

Slavnými slovy Charlese Darwina: „Není to nejrychlejší nebo nejspolehlivější poskytovatel hostingových služeb pro distributory, který přežije, ale ten, kdo za danou cenu poskytuje nejvyšší hodnotu.“ (Parafrázuje zde …)

Podle našich zkušeností nenabízí hosting A2 nejrychlejší doby načítání ani nejspolehlivější doby provozu našich doporučených hostitelů, jsou bezpochyby nejlepší hodnotou za cenu, kterou zaplatíte. Když si uvědomíte, že A2 Hosting vám ušetří zhruba 5 $ / měsíc oproti balíčkům SiteGround nebo Hostgator, mírná nesrovnalost v jejich výkonu se stane nominální.

Nabíjení pouze 13,19 $ / měsíc pro nové zákazníky, Hostingový balíček pro distributory A2 je absolutní krádež, která udrží vaše klienty šťastné a vaši peněženku plnou.

Nabízejí vysoký stupeň přizpůsobitelnosti a přístup k zákaznické podpoře 24/7/365 který (i přes naše nejlepší úsilí) se v průběhu let ukázal jako naprosto nepochopitelný. Pokud nejste spokojeni s hostováním prodejců A2, jste chráněni jejich „zárukou vrácení peněz kdykoli“.

# 2. SiteGround

Runner Up a Personal Favorite

siteground-logoČas načítání: 475s
Uptime: 99,99%
Náklady: 45 $ / kredit (dostupné množstevní slevy)
Úložný prostor: 10 GB / účet
Podpěra, podpora: 24/7 365 Live Chat
Záruka vrácení peněz: Ano

Na rozdíl od A2 a HostGator (více o nich za sekundu), Zdá se, že SiteGround má zvrácenou radost z nadměrné komplikace jinak jednoduchá transakce…

Místo placení předem za stanovené množství úložiště a šířku pásma s neomezeným počtem účtů, SiteGround pracuje na kreditním systému, kde vám každý zakoupený kredit umožňuje nastavit nový hostingový účet s 10 GB webového prostoru.

Kredity začínají na 45 $ / rok (nebo 3,75 $ / měsíc), ale v závislosti na objemu zakoupených kreditů jdou na pouhých 42 $ / rok. Přes tuto přiznávanou spletitou strukturu cen poskytuje SiteGround výjimečně vysokou kvalitu služeb za rozumnou cenu.

Každý nový hostingový účet / kredit, který zakoupíte, je vybaven neměřeným přenosem dat, neomezené FTP účty, bezplatné denní zálohy (skutečný zachránce), e-mailové účty zdarma, a zdarma Cloudflare CDN.

Na vrcholu všech bonusových dobrot, které nabízejí, je SiteGround nejrychlejším a nejspolehlivějším prodejcem na tomto seznamu s neuvěřitelně rychlou 475 ms průměrnou dobou načítání a garantovanou dobou 99,99% (což nám umožňuje odpustit jejich matoucí cenu za peklo) ).

Už nějakou dobu jsme velkými fanoušky fanoušků SiteGround a jejich hostingové služby pro distributory si udržují dobrou pověst, kterou si za poslední desetiletí vybudovali..

# 3: HostGator

Výjimečné funkce, nešťastná cena

hostgator

Čas načítání: 657s
Uptime: 99,99%
Náklady: 19,95 $ / měsíc
Úložný prostor: 60 GB
Podpěra, podpora: 24/7 365 Live Chat
Záruka vrácení peněz: Ano

Přestože jsou nejdražšími prodejci na tomto seznamu, argumentujeme tím, že HostGator poskytuje největší tresk za vaši babku a nabízí vysoce kvalitní služby, které vám i vašim klientům poskytnou radost jako šunku pro nadcházející roky (nikdy jsem tomu nerozuměl ). ����

I když nabízejí 99,99% záruku dostupnosti (jako všichni ostatní hostitelé na tomto seznamu) a dobu načítání 657 ms, kde HostGator skutečně svítí, je v naprostém množství dalších funkcí a bonusových dobrot, které nabízejí novým zákazníkům..

Neomezené e-mailové účty? Šek. ✅

Neměřené domény, subdomény a FTP účty? Šek. ✅

Dobře podporovaná zákaznická podpora, bezproblémová záruka vrácení peněz, a spoustu bezpečnostních prvků? Zkontrolovat, zkontrolovat a zkontrolovat roony! ✅ ✅ ✅

Po mnoha letech používání a kontroly hostgatoru jsou snadno jedním z našich oblíbených poskytovatelů hostingu všech dob a budete se muset snažit najít dostupnější a spolehlivější služby tam (věřte nám, podívali jsme se).

Závěrečné myšlenky

Přestože nabídka hostujících balíčků pro distributory stávajícím klientům může být náročnější, než jste původně očekávali, je to skvělý způsob, jak vygenerovat konzistentní a předvídatelný pasivní příjem… Bez učení nové šílené dovednosti kódování, investic do nemovitostí nebo potápění do složitého světa kryptoměn.

A pokud se rozhodnete skočit do světa distributora hostujícího headfirst, pak se odváží, že se pokusíte najít lepšího poskytovatele, než poskytujeme zde.

Jako vždy se ujistěte, že provedete svůj vlastní výzkum a provedete vlastní due diligence, než učiníte konečné rozhodnutí, a pokud máte nějaké dotazy, připomínky nebo obavy, neváhejte je stáhnout níže a my se vám ozveme jako co nejdříve.

Doufám, že to pomohlo, nyní se tam dostat a začít prodávat některé hosting balíčky!

Mohlo by se vám také líbit:

  • Nejlepší webhosting
  • Nejlepší webový tvůrce
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map