10 nejlepších platebních možností PayPal (aktualizováno pro rok 2020)

PayPal existuje od roku 1998. Od té doby se to všechno moc nezměnilo…


Ve skutečnosti se mnoha opatřeními zhoršila – dražší, více předpisů a stejná těžko dostupná zákaznická podpora. Možná je na čase podívat se na alternativy PayPal. ��

Neříkám, že byste neměli používat PayPal. S PayPalem je však mnoho zdokumentovaných problémů a nikomu nezavinuji hledání jiné alternativy.

Při prvním spuštění PayPal to bylo revoluční. Není divu, že polovina zakladatelů PayPal je nyní miliardáři.

PayPal opravdu získal trakci, když ji eBay použila pro většinu svých transakcí. V průběhu let se zdálo, že každý používá PayPal pro bezpečné online transakce.

Rychlý posun do roku 2020 – existuje tolik dalších možností. Jsou to všechny úspěšné společnosti, ale fungují podobně jako PayPal. Proč je lidé používají?

PayPal nedělá všechno dokonale a mnoho alternativ zabírá výklenky. Tyto další společnosti měly také příležitost najít problém s PayPal a napravit ho ve svém vlastním softwaru.

Pojďme se podívat na alternativy PayPal dostupné v Kanadě. ����

The Low Down

Pokud dojde k problémům s PayPal nebo pokud hledáte z různých důvodů jinou platební možnost, existuje mnoho alternativ, z nichž si můžete vybrat.

Nejlepší celkový platební software je Square.

Nejlepší eCommerce řešení je Stripe.

Nejlepší osobní platební možnost je Venmo.

1. Čtverec – nejlepší software pro celkovou platbu

Když nakupujete nebo nakupujete kávu v místní kavárně, pravděpodobně jste zaplatili za něco, co vypadá takto:

To je náměstí POS systém. Společnost, založená Jackem Dorseyem ze slávy Twitteru v roce 2009, začala nabízet dongle přílohy k lidským telefonům. To umožnilo komukoli přijímat platby kreditní kartou.

Dnes, náměstí moc mnoho fyzických a online obchodů.

Při spuštění kamenného obchodu je jednou z prvních otázek, na které musíte odpovědět, jak přijímáte platby kreditní kartou. V minulosti bylo všechno, co se stalo, noční můrou. Nyní potřebujete pouze technologii POS iPad a Square.

Náměstí poplatky jsou srovnatelné s PayPal. Každý švih vás bude stát 2,65% transakce. Všechny placené čtvercové faktury budou stát 2,9% a poplatek 0,30 $. U všech prodejů v internetovém obchodě stojí služba 3,4% a 0,15 dolaru na transakci. Všechny poplatky jsou snadno vidět také v jejich systému.

2. Stripe – Nejlepší eCommerce řešení

Stripe je nejlepší společností na tomto seznamu. Obvykle bych neřekl nic takového, jako by bylo velmi subjektivní. Jediné, co musíte udělat, je poslouchat zakladatele mluvit o jejich příběhu a vidět, co dělají dnes, aby pochopili, že se snaží zlepšit svět lidem.

Společnost byla zahájena, aby platby eCommerce byly snadné a přímé pro všechny majitele firem. Stripe se používá ve všech nejpopulárnějších eCommerce řešeních, jako jsou Shopify, WooCommerce, Wix a Squarespace..

Původně vše, co musíte udělat, je hodit pár řádků kódu na svůj web, abyste mohli začít. Stále to můžete udělat nyní, ale na všech hlavních platformách stačí nainstalovat aplikaci nebo plugin.

Poplatky za pruhy činí 2,9% a 0,30 $ za transakci. Pokud stavíte obchod s elektronickým obchodem, Stripe je dobrá volba.

3. Venmo – nejlepší možnost osobní platby

Venmo je moje osobní oblíbená volba v tomto seznamu. Když jsem byl malý, myslel jsem si, že převody peněz budou snadné a futuristické. Vždy, když jsem se stal dospělým, vždy jsem předpokládal, že budu schopen někoho chytit za zápěstí a přemýšlet o tom, kolik peněz jsem jim chtěl dát.

Nedostali jsme se tam dost. Můžeme však otevřít Venmo na našich telefonech a poslat našim přátelům $ 10 za pizzu, kterou nám právě objednali.

Jsme téměř do futuristického času, kdy to někomu dá nějaké peníze:

Do té doby budeme jen používat Venmo.

Venmo je zdarma k použití s ​​vaším bankovním účtem nebo debetní kartou. Můžete dokonce platit lidem kreditní kartou, ale bude vám účtován poplatek ve výši 3%. Platební služba také nabízí svou vlastní kartu, tzv. Kartu Venmo, která nabízí celou řadu výhod.

Sbírání peněz na vašem bankovním účtu je také zdarma a vaše peníze se tam dostanou za den. Pokud chcete okamžitý převod, bude vám účtován 1% poplatek ve výši minimálně 0,25 $ a maximálně 10 USD.

Načtení aplikace může být někdy pomalé, ale je to jen proto, že jejich servery jsou zasaženy tisíci transakcemi každou sekundu.

4. Skrill – Mezinárodní převody peněz

Toto odvětví je plné skvělých jmen, ale Skrill vyhrává soutěž o jméno. Vypadá to, že kapitán Marvel by měl něco porazit.

Skrill funguje jako digitální peněženka, která vám umožňuje odesílat a přijímat peníze. Zasílání peněz na mezinárodní úrovni bylo vždy problémem, ale u Skrill to můžete udělat za 1,9%. Skrill to usnadňuje tím, že potřebuje pouze e-mailovou adresu.

Skrill dělá i jiné věci, jako je nabídka předplacené. To, co Skrill dělá nejlépe, jsou mezinárodní převody peněz.

5. Zelle – snadné bankovní převody

Zelle je docela podobný Venmo. Šli na trh úplně jinak. Venmo šel po konečném spotřebiteli a Zelle šel za bankami. Byly to dobré strategie a vyplatily se.

V závislosti na bance, kterou používáte (většina bank to nabízí), stačí skočit do aplikace, kterou používáte pro mobilní bankovnictví. Poté stačí vybrat osobu, kterou chcete zaplatit, na základě jejího telefonního čísla nebo e-mailové adresy. Pak pošlete množství peněz, které chcete poslat.

Peníze půjdou přímo na jejich bankovní účet z vašeho bankovního účtu. Stejně jako u Venmo nejsou za používání Zelle účtovány žádné poplatky, pokud nepoužíváte kreditní kartu. V takovém případě bude účtován poplatek 3%.

6. Google Pay – Bezpečná platební platba

Google Pay je nejbezpečnější způsob, jak platit mobilně.

Jediné, co musíte udělat, je posunout obrazovku zámku telefonu na platební terminál, který je přijímá.

Způsob, jakým Google Pay zajišťuje vše, je pomocí procesu tokenizace. Vezme vaši kreditní nebo debetní kartu a vytvoří token, který ji bude reprezentovat. To znemožňuje komukoli ukrást informace o vaší kartě.

Vaše karta je stále nabíjena tak, jak by byla běžně nabíjena, ale provádí se bezpečným způsobem.

7. WePay – integrované platby pro platformy

WePay byl vytvořen, aby byl lepší PayPal. V zásadě chce lidem umožnit přijímat platby online, aniž by k tomu kromě účtu WePay vytvořili cokoli.

Funguje to velmi podobně jako u PayPal, ale soustředil svůj přístup na bezproblémový přístup.

WePay usnadňuje transakční poplatky. Účtuje buď 3,5% z celkové ceny, nebo minimálně 0,50 $ za transakci.

Služba se stala populární volbou pro mnoho neziskových organizací, zejména neziskových neziskových organizací. Rovněž si vybudovala hvězdnou pověst pro služby zákazníkům.

8. Amazon Pay – použijte existující metody

Amazon Pay je nejjednodušší možnost platby. Vše, co opravdu dělá, je ušetřit čas potřebný k zadání kreditní karty. Prostě vám umožňuje použít možnost, kterou jste již na Amazonu použili. Protože již pravděpodobně používáte Amazon, používání Amazon Pay má velký smysl.

Na druhou stranu, pokud již jste obchodníkem Amazon a otevíráte svůj vlastní obchod s eCommerce, přijímání plateb prostřednictvím Amazon Pay usnadňuje udržování všech transakcí na jednom místě.

Amazon Pay také nabízí vyšší zabezpečení, protože nesdílí vaše úplné informace s kýmkoli, ze kterého kupujete zboží.

9. Shopify platby – nejlepší Shopify Option

Pokud vlastníte obchod Shopify, platby Shopify usnadňují shromažďování plateb od vašich zákazníků. Pokud vaši zákazníci nakupovali na jiném webu Shopify, pravděpodobně již budou mít své informace uloženy a připraveny k použití.

Nakupujte vytvořené Nakupujte platby jako alternativu k použití platebních procesorů třetích stran, pokud jste vytvořili obchod na platformě eCommerce..

Poplatky za službu Shopify Payments jsou stejné jako u služby Stripe, pokud neprovedete upgrade na účet Advanced Shopify.

10. Bitcoin nebo jiný kryptograf – soukromá možnost

V polovině prosince 2017 si všichni mysleli, že bitcoiny převezmou svět měn. Každý by platil, aniž by rozdával jakékoli citlivé finanční informace nebo bankovní účet.

To se přesně nestalo, ale lidé teď platí bitcoinem.

Tento proces může být pro některé lidi matoucí a není to nejstabilnější způsob platby, protože cena bitcoinů nebo jiných kryptoměn kolísá každý den.

Budete muset koupit nějakou kryptoměnu z burzy, jako je Coinbase.

Dalším krokem je použití utracené peněženky, abyste si mohli něco koupit u BitPay.

Dále odešlete platbu, kterou chcete provést. Nevydává žádné osobní údaje a je relativně okamžitá.

Jediné poplatky, které s tím souvisí, jsou poplatky na burzách, kde si zakoupíte kryptoměnu a hornický poplatek. Poplatek za horníka funguje jako transakční poplatek a pokrývá veškeré náklady na síť zasílání bitcoinů. Poplatky jsou obvykle nižší než dolar.

Problémy s PayPal

Vzhledem k tomu, že celý tento seznam má představit alternativy k PayPal, pojďme se podívat, proč lidé již nechtějí PayPal používat. Sakra, existují i ​​webové stránky, které se plně zavázaly k likvidaci PayPal.

Funguje jako banka, ale není jedna

PayPal má pravdu tam, kde chce být. Má svobodu jednat jako banka, ale nemá žádné předpisy jako řádná banka.

Nabízí všechny služby banky, včetně kreditních a debetních karet, a to vše, co nenabízí stejnou ochranu, jakou nabídne banka. Vydělávají miliony ze všech transakcí svých zákazníků a drží obrovské množství peněz.

Není nutné, aby vám pomáhal stejným způsobem jako banka. Banky musí udržovat zabezpečení a mít spolehlivé služby zákazníkům a řešení problémů.

Náhlý účet zamrzne

Tyto problémy jsou dobře zdokumentovány na celém internetu. PayPal zmrazí účty z ničeho.

Dobře, možná si pomyslíte: „Něco to musí spouštět.“

Špatně. Stává se to zcela náhodně.

“Jen to uvolním.”

Hodně štěstí!

Proces uvolnění účtu je proces úplného ověření identity, který trvá věčně. To může být šíleně frustrující, když potřebujete zpracovat platby za svou firmu nebo zaplatit prodejci.

Špatný zákaznický servis

Pokud se vám líbí čtení o rozzlobených lidech, stačí Google, „Příběhy zákaznických služeb PayPal“.

Všichni jsou opravdu špatní.

Zákaznický servis na PayPal je známý tím, že je méně než technicky zdatný a doba čekání je častou stížností. Účet z první ruky na LinkedIn ukazuje situaci, která byla mnohokrát opakována.

Vysoké poplatky

Poplatky jsou vysoké na PayPal. Za každou transakci je účtováno 0,30 $ a poté 2,9% z celkové částky. Tato částka může opravdu sčítat. Mnoho alternativních poplatků je mnohem nižší.

Podvody

Pokud jste se v posledních několika letech pokusili něco prodat na Craigslistu, budete zaplaveni zprávami od lidí se špatnou gramatikou, kteří se vás snaží zbavit toho, co prodáváte..

Všichni to používají PayPal. Služba má dokonce i stránku věnovanou varování lidí před podvodem.

Zabalení

PayPal stále pracuje pro obrovský kus populace. Jsou stále lídrem v online transakcích.

Vždy existují důvody k hledání alternativ v tomto odvětví a tento se neliší. V průběhu let se objevilo mnoho alternativ, které nabízejí řešení pro zpracování plateb. Testování několika z nich není nikdy špatný nápad.

Paypal Alternativy – FAQ

Existují alternativy PayPal?

Ano, existuje nespočet alternativ PayPal. Mezi nejoblíbenější patří Stripe, Venmo a Square.

Co mohu použít místo PayPal?

Záleží na tom, co aktuálně používáte PayPal. Pro osobní platby je Venmo skvělou volbou. Pro obchodní transakce lze použít čtverec. Pro přísné zpracování plateb elektronického obchodu je Stripe tou nejlepší volbou.

Kdo je největším konkurentem PayPal?

V současné době je Square největším konkurentem PayPal.

Mohu používat PayPal v Kanadě?

Ano můžeš.

Jaké jsou poplatky za příjem PayPal?

Poplatek za každou transakci je 0,30 USD a 2,9% z transakce.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector