A2 mitināšanas pārskats: vai tas ir ātrāk nekā Bluehost & SiteGround? Noskaidrosim…

a2 mitināšanas mājas lapaA2 mitināšana: ieteicama tīmekļa mitinātāja


A2 Hostings pastāv jau kopš 2001. gada un ir nodrošinājis dažus no ātrākajiem servera ātrumiem, kādus mēs esam redzējuši pēdējo 24 mēnešu laikā.

Viņu klientu atbalsts ir efektīvs, mitināšanas plāni ir draudzīgi izstrādātājiem, un viņiem ir unikāla naudas atdošanas garantija jebkurā laikā..

Uptime pēdējos mēnešos tomēr ir samazinājusies. Un pēc pirmā pirkuma perioda beigām atjaunošanas likmes iziet diezgan agresīvi. Tomēr, ja jums ir nepieciešams ātrs tīmekļa mitināšanas pakalpojums par salīdzinoši lētu cenu (USD 2,96 mēnesī) ar iespēju mērogot, tiklīdz jūsu vietne pieaug, A2 hostings varētu būt ļoti labs risinājums.

Tālāk ir sniegts padziļināts pārskats par A2 Hostinga plusiem un mīnusiem pēc reģistrēšanās, samaksas un testa veikšanas..

Vispārīga informācija & Hostinga pārskats

MŪSU VERDIKTS: Ātrākā kopīgotā tīmekļa mitinātāja
ĀTRUMS: 317 ms (Vidēji no 2018. gada februāra līdz 2020. gada janvārim)
UPTIME: 99,93% (no 2018. gada februāra līdz 2020. gada janvārim vidēji)
ATBALSTS: 24/7 tiešraide
APPS: WordPress, Joomla, Drupal un Magento
IESPĒJAS: Neierobežots joslas platums un krātuve, bezmaksas SSL, Anytime Money Back
UZŅEMŠANAS PLĀNI: Koplietoti, WordPress, VPS, tālākpārdevējs un speciāli serveri
Vietnes pārsūtīšana: Vienu bezmaksas vietnes nodošana
CENAS: Sākot no USD 2,96 mēnesī (atjaunojas par USD 8,99 mēnesī)

Plusi, izmantojot A2 Hostings

A2 Hostings ir viens no labākajiem zemu radaru mitināšanas uzņēmumiem, par kuriem jums vajadzētu uzzināt vairāk.

Viņu ātrums ir lielisks, klientu apkalpošana ir draudzīga, drošības elementu ir daudz, atmaksas politika ir liberāla un viņi turklāt ir arī ekoloģiski apzinīgi..

Pāriesim cauri katram atsevišķi, lai jūs pats varētu redzēt.

1. Ātrākais koplietotā hostinga pakalpojumu sniedzējs, kuru esam pārbaudījuši (317 ms)

Dodoties vietnē A2Hosting.com, redzēsit atkārtotu tēmu:

Ātrums.

Mājas lapā viņi runā par ātrumu. Visas funkcijas ir paredzētas, lai jūsu vietne “ātri kliedz”. Un pat katra cenu plāna nosaukums ir saistīts ar ātrumu (piemēram, “Swift” un “Turbo”).

Nav pārsteigums, ka A2 hostings faktiski ir ātrs. Viņi ir ātrākais koplietotā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ko esam pārbaudījuši, un viņi ir ātrākie jau vairākus gadus.

Tas nav mazs varoņdarbs pasaulē, kurā lapu ielādes laiki var būt atšķirība starp vietnes apmeklētāju turēšanu vai viņu zaudēšanu konkurencei.

A2 mitināšanas vidējais ielādes laiks:

A2-Hostings-2019-2020-statistikaA2 mitināšanas vidējais ātrums 2019. – 2020 | Skatīt statistiku

2. Draudzīgi & Efektīvs klientu atbalsts

A2 mitināšana nodrošina simtiem rakstu viņu zināšanu bāzē, ja vēlaties drīzāk atrast ātru atbildi uz jūsu uzlīmēšanas punktu.

Ja vēlaties runāt ar cilvēku, viņi piedāvā visu, sākot no tērzēšanas un beidzot ar tālruni, kā arī ar biļetēm balstītu palīdzību.

Mēs aktivizējām tiešraidi. Ironiski, ka A2 Hosting klientu atbalsts bija nedaudz lēns, lai izveidotu savienojumu ar tiešraides tērzēšanas sesiju.

Bet no turienes viss noritēja gludi.

A2 mitināšanas klientu atbalsta tiešsaistes tērzēšanas piemērs

Džūlijs bija patiešām draudzīgs, atbildot uz visiem mūsu jautājumiem tieši 30 sekunžu laikā. Likās, ka viņš patiesi rūpējas un nevajadzēja meklēt katru atbildi.

Kopumā tā bija laba pieredze.

3. Bezmaksas “HackScan” nodrošina jūsu vietnes drošību

Tiešsaiste, ātrums un drošība ne vienmēr iet kopā. Tas ir tāpēc, ka papildu skenēšana, ugunsmūri vai šifrēšanas slāņi bieži var palēnināt lietotāju darbību.

Arī A2 mitināšana ir bijusi ātra, vienlaikus nemetot bumbu drošībā.

Viņu serverus aizsargā “HackScan” – diennakts novērošanas pakalpojums, kas dienu no dienas meklē visas ļaunprātīgas programmatūras un citus uzbrukumus..

Labākais veids, kā nodrošināt vietnes drošību, ir novērst problēmas pirms to izcelšanās.

Viņu datu centri ir arī mērogojami, kas nozīmē, ka jūs esat aizsargāts, ja izceļas pakalpojuma atteikuma uzbrukums (DDoS). Šie uzbrukumi mēģina pārpludināt jūsu serverus ar trafiku un pieklauvēt jūsu vietnei bezsaistē. Tātad A2 ir dabūjis muguru, lai varētu rīkoties pēkšņi, negaidīti.

4. Bezmaksas vietņu migrācija (no 1 līdz 25 atkarībā no plāna)

A2 Hostings personīgi pārvietos jūsu esošo vietni uz viņu serveriem bez papildu maksas par visiem plāniem.

Viss, kas jums jādara, ir sazināties ar klientu atbalsta nodaļu ar jūsu cPanel konta akreditācijas datiem, un par pārējo parūpēsimies.

Vienīgais ieguvums ir vietņu skaits, pamatojoties uz jūsu iegādāto plānu. Viņu vārdi sīki izklāsta visu.

Kopīgi mitinātie klienti pakalpojumos Lite, Swift un Turbo iegūs vienu vietni, kas tiks pārvietota bez maksas. Bet, ja jūs iegādājaties tālākpārdevēju, specializētu vai pārvaldītu VPS mitināšanu, jūs iegūsit 25 bezmaksas migrācijas.

Atkal tas nozīmē, ka jūs varat nodrošināt cPanel piekļuvi jūsu esošajām vietnēm. Pretējā gadījumā A2 var prasīt nelielu samaksu par papildu darbu.

5. Satura pārvaldības sistēmas (CMS), vietņu veidotāji un izstrādātājiem draudzīgi rīki

A2 mitināšana nemanāmi darbojas ar visām galvenajām satura pārvaldības sistēmām. Ar dažiem klikšķiem varat instalēt vietni WordPress, OpenCart, Drupal, Joomla vai Magento. Lai palīdzētu jums, nav nepieciešams izstrādātājs.

Viņiem ir dažas īpašas šo vietņu funkcijas, piemēram, A2 optimizētais WordPress spraudnis, kas tiks piegādāts kopā ar Turbo plāniem, lai jūsu vietne būtu ātra.

A2 optimizācijas spraudnis

A2 Hostingam ir arī savs vietņu veidotājs, atbilstoši nosaukts SiteBuilder. Tie ir ideāli, ja jūs meklējat kaut ko mazliet draudzīgāku lietotājam, lai pats pielāgotu savu vietni, nepiesakot Google vienotu HTML tagu. Vienkārši paturiet prātā, ka A2 vietnes SiteBuilder cenas un plāni nedaudz atšķiras (nekā parastie dalītā mitināšanas plāni).

A2 mitināšanas plāni ir savietojami ar Cloudflare CDN kontu, lai atkārtotu pēc manis, lai jūsu vietne būtu ātra (ielādējot attēlus un citus lielus failus atsevišķi no servera).

Ja esat tīmekļa pārzinis vai aģentūra, kas vēlas mitināt vairākus desmitus vietņu zem viena jumta, A2 mitināšana ir aprīkota ar izstrādātājiem draudzīgiem rīkiem. Jūs varat saņemt administratora līmeņa piekļuvi serveros, bezmaksas servera pārtīšanas rezerves kopijas un vairākas versijas visam, sākot no PHP līdz MySQL, PostgreSQL, Python utt..

6. Jebkura naudas atdošanas garantija

A2 mitināšanai agrāk bija standarta 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpat kā lielākajai daļai citu saimnieku, kurus mēs esam pārskatījuši.

Jūs zināt urbi ar šiem. Pirmo 30 dienu laikā rodas kādas problēmas vai problēmas, un jūs varat saņemt pilnīgu atmaksu. Nav uzdoti jautājumi.

Tomēr pēdējos gados A2 Hostings ir nedaudz mainījis šo politiku. Un ieguvēji ir klienti.

Tagad A2 piedāvā “jebkurā laikā” naudas atdošanas garantiju.

Pirmo 30 dienu laikā jūs joprojām saņemsit pilnu atmaksu. Bet ko darīt, ja jūs maksājat trīs gadus, lai iegūtu labāko piedāvājumu (vairāk par to vēlāk), un pēc pirmā gada esat nelaimīgs?

Jūs joprojām varat lūgt atmaksu un saņemt proporcionālu summu atpakaļ par atlikušo laiku (tātad jūsu darījuma pēdējiem diviem gadiem).

Tomēr ir daži brīdinājumi.

Pirmais ir tas, ka jebkurš atmaksas pieprasījums pēc pirmajām 120 dienām tiks izsniegts caur PayPal. Tāpat kā citi resursdatori, “papildu” pakalpojumi, piemēram, domēnu reģistrācija, iestatīšanas vai migrācijas maksa, netiek atmaksāti.

Jums patiks viss, kas tomēr netiek atmaksāts, piemēram, jūsu domēna vārds.

7. Zaļā tīmekļa mitināšana

A2 Hostinga dzimtajā pilsētā Ann Arbor, Mičiganā, ir pazīstama kā “Tree Town”. Saskaņā ar viņu vietni ziņots, ka viņiem ir 50 000 koku un 150 parku.

a2 zaļās mitināšanas iespējas
Tātad A2 izjūt morālu pienākumu palīdzēt aizsargāt planētu no globālās sasilšanas.

Viņi sadarbojas ar Carbonfund.org, lai palīdzētu atbalstīt atjaunojamo enerģiju un mežu atjaunošanu. Viņiem ir arī zaļās mitināšanas iniciatīva “FutureServe”, lai palīdzētu kompensēt emisijas no viņu serveriem.

Tam nevajadzētu būt izšķirīgajam faktoram, lai reģistrētos tīmekļa mitinātājā. Bet jauki zināt, ka uzņēmums, kurā strādājat, rūpējas par apkārtējo vidi.

8. Uptime 99,93%

Ātrākais lapu ielādes laiks pasaulē nevar kompensēt vietni, kas pastāvīgi atrodas bezsaistē.

Tas varētu likties acīmredzami, bet tas ir kritisks punkts. A2 Hostinga darbības laiks bija zems, kad pirmo reizi pierakstījāmies 2015. gadā. Bet apmēram pēdējos 24 mēnešos mēs esam pamanījuši nelielu veiktspējas kritumu.

Tomēr viņiem joprojām izdevās sasniegt nozares standarta rezultātu – 99,93%.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais darbspējas laiks A2 mitināšanai:

 • Vidējais darbspējas laiks 2020. gada janvārī: 99,99%
 • 2019. gada decembra vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada augusta vidējais darbības laiks: 99,95%
 • 2019. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 99,85%
 • 2019. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 99,70%
 • 2019. gada maija vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 99,83%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 99,94%

a2-hostings-performance-24 mēnešiTieša testa vietne: hostfacts-a2.com | Vid. darbspējas laiks un ātrums: 24 mēneši+

Mīnusi, izmantojot A2 hostingu

A2 mitināšanai ir daudz priekšrocību.

Tomēr ātrs ātrums un draudzīgs atbalsts nevar kompensēt visu.

Tālāk ir apskatīts katrs no šiem jautājumiem:

1. Augsti atjaunošanas rādītāji (un 15 dienu termiņš)

A2 Hostings piedāvā nelielu cenu samazinājumu ilgtermiņa plāniem. Tātad, veicot priekšapmaksu par trim gadiem, pāris dolāri atlaidīs mēneša cenu, kas var pieaugt 36 mēnešu laikā.

Pēc tam A2 saldina darījumu jaunajiem klientiem ar īpašu ievadcenu, kas principā kopējo cenu samazina uz pusēm.

A2 hostinga ievada cenas

Problēma ir tā, ka, beidzoties jūsu sākotnējam termiņam, automātiskā atjaunošana sāksies ar “parasto” cenu noteikšanu (gandrīz divreiz lielāka par to, ko jūs vispirms samaksājāt).

Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju vienā vai otrā veidā velk šo pašu triku. Viņi zina, vai jūs esat apmierināts ar pakalpojumu kopumā, iespējams, būs milzīgas sāpes atkal pārvietot savu vietni, pirms cenu pieaugums sāk parādīties.

Tomēr šeit ir daļa, kas nesēž labi.

Saskaņā ar viņu noteikumiem jums ir jāiesniedz rakstisks atcelšanas pieprasījums “15 dienas pirms atjaunošanas termiņa sākuma” caur viņu klientu portālu vai nosūtot e-pastu uz e-pastu aizsargāts]

Kas notiek, ja nokavējat šo 15 dienu logu? Jūs atradīsities uz nākamā atjaunošanas plāna apmaksas, kas tiks automātiski atjaunots, un jūs neesat tiesīgs saņemt nekādu atmaksu.

Citiem vārdiem sakot, viņi veic bankas darbību, aizmirstot pārtraukt konta darbību, pirms nav par vēlu.

2. Lētākā plāna ierobežojumi

A2 Hosting lētākās dalītās mitināšanas opcijas (“Lite”) ievada cena šobrīd ir 2,96 USD mēnesī (51% no parastās cenas). Tā nav zemākā cena, ko mēs esam redzējuši, bet tā ir diezgan laba.

Bet, kad jūs sākat salīdzināt šo cenu punktu ar iegūto (salīdzinājumā ar konkurenci), rodas dažas problēmas.

Šis plāns ļauj iegūt tikai vienu vietni ar neierobežotu krātuvi, bezmaksas SSL, vietņu migrāciju un jebkuras naudas atgriešanas garantiju..

Jūs nesaņemat daudz lielisku priekšrocību, kas palīdz padarīt A2 par labu izvēli, piemēram, Turbo serveri, kas nodrošina “līdz pat 20X ātrāku lapu ielādi”, servera pārtīšanu atpakaļ vai pat izbraukuma rezerves kopijas.

Tas pats jautājums attiecas uz viņu vietņu veidotāju plānu. Lētākais variants, kura cena ir līdzīga aptuveni ~ 4 USD mēnesī, ļauj iegūt tikai vienu lapu – ne tuvu nepietiek, lai izveidotu faktisku vietni.

A2 hostinga cenu noteikšana, mitināšanas plāni & Īsi fakti

A2 mitināšana un plāni

A2 Hostingam ir trīs cenu līmeņi dalīta mitināšana:

 • Lite plāns: Šis plāns sākas ar USD 2,96 mēnesī. Tam ir pietiekami daudz vienas vietnes, piecas datu bāzes, neierobežota krātuve un joslas platums, bezmaksas SSL, kā arī cPanel vadības piekļuve
 • Ātrs plāns: Šis plāns sākas ar USD 3,70 mēnesī. Tas atbalsta neierobežotu vietņu, datu bāzu, uzglabāšanu, pārsūtīšanu, SSL sertifikātu, cPanel un vienas vietnes migrēšanu.
 • Turbo plāns: Šis plāns sākas ar USD 7,03 mēnesī. Tas nāk ar visu, sākot no Swift plāna, kā arī Turbo (20X ātrumi) un A2 vietnes paātrinātāju.

Atcerieties, ja izmantojat kuponu “HOSTINGFAKTS” pēdējā izrakstīšanās lapā jūs varēsit to iegādāties ievērojami lētāk.

 • Vienkārša reģistrēšanās: Pierakstīšanās trīs posmos. Ne pārāk grūti.
 • Maksāšanas metodes: Kredītkarte, PayPal, čeks vai naudas pārvedums, bankas pārskaitījums, Skrill un PayULatam.
 • Slēptās nodevas un klauzulas: Atjaunošanas rādītāji ir augstāki nekā ievadperiods. Jums ir jāatceļ 15 dienas pirms atjaunošanas perioda; pretējā gadījumā no jums tiks iekasēta maksa automātiski. Domēna vārda pirkumi netiek atmaksāti. Kopīgotajos mitināšanas plānos tikai viena vietnes migrācija ir bezmaksas.
 • Upsells: Ļoti maz pārdod.
 • Konta aktivizēšana: Tūlītēja aktivizācija.
 • Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze: cPanel.
 • Lietotņu un CMS instalēšana (WordPress, Joomla utt.): Iespēja instalēt WordPress un citas populāras CMS ir pieejamas kasēs.

Vai mēs iesakām A2 hostingu??

Jā, mēs to darām.

A2 Hostings pēdējos vairākus gadus ir konsekventi nodrošinājis labāko ātrumu. Viņu klientu atbalsts ir draudzīgs un izpalīdzīgs. Visiem kopīgajiem plāniem ir bezmaksas SSL sertifikāts un viena bezmaksas migrācija. Arī viņu darbības laiks nav pārāk slikts.

Un, ja jums, klientam atrodoties, jebkurā laikā rodas problēmas, varat lūgt atmaksu par proporcionāli neizmantotā laika atlikumu.

Vienīgais mīnuss ir tas, ka atjaunošanas rādītāji ir augsti (un stingri noteikumi nav lieliski).

Turklāt, ja jūs maksājat par visdārgāko kopīgo plānu mitināt neierobežotas vietnes (“Turbo”), viņi joprojām jums sniegs tikai vienu bezmaksas vietņu migrāciju..

Dažiem cilvēkiem šī galīgā informācija var nedarboties. Tātad, kaut arī A2 ir diezgan labs, tas nav arī labākais, ko mēs esam redzējuši.

P.S. Vai jūs iepriekš esat izmantojis A2 hostingu? Lūdzu, apsveriet iespēju atstāt zemāk pārskatu – labu vai sliktu -, nav īsti nozīmes, ja vien tas ir noderīgs mūsu apmeklētājiem. Paldies par atbalstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector